hodl film

Powstanie pierwszy serial dotyczący NFT zatytułowany HODL

“Hold On for Dear Life” będzie pierwszym serialem o tematyce cyfrowych aktywów. Co ciekawe, jego reżyserią zajmie się Rob Weiss – producent wykonawczy popularnego serialu “Entourage”.

Wirtualne aktywa wkraczają do branży telewizyjnej

Według najnowszego raportu, współczesna kultura kryptowalutowa będzie tematem nowego programu telewizyjnego nazwanego “Hold On for Dear Life”. Co ciekawe, seria nie będzie koncentrować się na Bitcoinie lub Ethereum. Zamiast tego skupi się na niewymiennych tokenach (NFT). NFT to unikalne cyfrowe aktywa, zaprojektowane w celu reprezentowania własności wirtualnych przedmiotów.

Fabuła serialu obraca się wokół młodej technologicznej przedsiębiorczyni – Mel. Uruchamia ona NFT o nazwie Aveer – od imienia jej najlepszego, zaginionego przyjaciela. W trakcie 10 odcinków Mel napotyka wiele przeszkód. Aby odnaleźć swojego kumpla, będzie musiała zmierzyć się wieloma przeciwnikami i scentralizowanymi mocami.

“Hold On for Dear Life” będzie również pierwszym serialem, który stokenizuje część swoich zysków. Będzie to możliwe dzięki tokenowi FDL (For Dear Life). Po bliższym spojrzeniu na tytuł, możemy zauważyć, że w skrócie jego nazwa to HODL. HODLing to jedna z najpopularniejszych strategii inwestycyjnych w kryptowalutach, zachęcająca inwestorów do utrzymania swoich pozycji, zamiast ich impulsywnej sprzedaży.

Hold On for Dear Life

Serial w reżyserii Roba Weissa

Co ciekawe, producentem i reżyserem serialu jest dobrze znany w branży Rob Weiss. Amerykanin, który był mianowany do trzech nagród Emmy za produkcję serialu “Entourage”, skomentował:

Kiedy czytałem scenariusz ‘Hold On for Dear Life’, czułem się, jakbym został przeniesiony do świeżego i wyjątkowego uniwersum, w którym bohaterowie mówili o pieniądzach zupełnie nowym językiem. Świat waluty szybko się zmienia, a ‘Hold On for Dear Life’ będzie jednocześnie oświecać i bawić.

Weiss jest również znany wśród fanów kina z napisania, wyreżyserowania i wyprodukowania filmu “Ballers”, w którym główne role zagrali Dwayne Johnson “The Rock” i David John Washington.

HODL to pierwszy serial o kryptowalutach, jednak już wcześniej informowaliśmy o pracach nad kilkoma krypto filmami. Różni producenci chcą przenieść na ekrany historie dot. m.in. scamu OneCoin, braci Winklevoss, czy niesławnego darknetowego rynku Silkroad.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
"Hold On for Dear Life" film hodl kino NFT Rob Weiss

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.