BitCan.pl  – Jak kupić pierwszego bitcoina?

 


Bitcoin ma już prawie 10 lat. 31 października 2008 osoba ukrywająca się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto opublikowała manifest, w którym opisała działanie techniki blockchain oraz nowej kryptowaluty – bitcoina (BTC). Kryptowaluty tym różnią się od tradycyjnych pieniędzy, że nie mają swojej fizycznej reprezentacji. Nie ma monet, nie ma banknotów. Środek płatniczy staje się w pewnym sensie niewidzialny. A jednak nie brakuje ludzi i firm, które gotowe są za tę niewidzialną walutę sprzedawać towary czy usługi.

Zakup pierwszego bitcoina nie należy do trudnych zadań. Poniżej przedstawiamy jak szybko i prosto można zakupić BTC w naszym kantorze bitcan.pl

 


 

Rozpoczynamy od utworzenia naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę bitcan.pl

 

Kantor Bitcoin Internetowy Kantor Kryptowalut BitCan pl

Na górze po prawej wybieramy przycisk Rejestracja


.

 

bitcan rejestracja

 

Wypełnij wszystkie wymagane pola. Upewnij się, że użyłeś „mocnego”, a zatem dostatecznie długiego i skomplikowanego hasła. 

 

Potwierdź zgodność wprowadzonych przez siebie danych oraz wyraź swoją akceptację Regulaminu serwisu BitCan.pl (oczywiście po wcześniejszym zapoznaniu się z nim) zakreślając wszystkie opcje widoczne ponad przyciskiem Zarejestruj Się, którym to następnie zatwierdź formularz.

 

Na podany przez ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.


 

 Potwierdz e mail Internetowy Kantor Kryptowalut BitCan pl

Aktywacja konta w Bitcan pl

 

Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i klikając na przycisk aktywuj konto.

Potwierdz numer telefonu Internetowy Kantor Kryptowalut BitCan pl

Moje konto Internetowy Kantor Kryptowalut BitCan pl

Kiedy potwierdziliśmy e-mail i numer telefonu, pora na zweryfikowanie swoich danych. Przy użyciu kamerki lub telefonu wgraj dwie fotografie swojej twarzy z dowodem osobistym lub paszportem.

Moje konto Internetowy Kantor Kryptowalut BitCan pl 1


 Jeżeli wybieramy opcję „Wgram plik ręcznie” fotografie muszą wyglądać tak jak we wzorze. Pamiętaj, aby na jednym zdjęciu był awers, na drugim rewers dowodu.

Moje konto I1nternetowy Kantor Kryptowalut BitCan pl 1

 Inną opcją jest skorzystanie z kamerki internetowej. Pamiętaj aby poprawnie umieścić swoją twarz i dowód we wskazane miejsce.

Moje konto awers dowodu

Po wysłaniu dokumentów poczekaj na ich akceptację ! Kantor BitCan jako jedyny w Polsce weryfikuje klientów poniżej 3 minut.

 

 

Moje konto qeqe Internetowy Kantor Kryptowalut BitCan pl

 

Banners and Alerts i Moje konto Internetowy Kantor Kryptowalut BitCan pl 1

Po zakończonej weryfikacji nie pozostaje nic innego jak zakup swojego pierwszego Bitcoina. Wybieramy kwotę, za którą chcemy kupić BTC i następnie wybieramy metodę płatności i klikamy przycisk ,,Kup Bitcoin''.

Kup Bitcoin Internetowy Kantor Kryptowalut BitCan pl

 

 

przelew

Gotowe! Po opłaceniu zamówienia zakupione Bitcoiny będą widoczne w twoim portfelu Bitcoin w zakładce ,,portfel''.