fbpx

Najważniejsze wydarzenia

Polski Kongres Bitcoin już 11 maja w Warszawie

W dniach 11-12 maja warszawski hotel Sheraton gościć będzie uczestników Polskiego Kongresu Bitcoin organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Bitcoin. Jednym z […]

W dniach 11-12 maja warszawski hotel Sheraton gościć będzie uczestników Polskiego Kongresu Bitcoin organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Bitcoin. Jednym z prelegentów kongresu będzie jeden z największych ekspertów i autorytetów wśród bitcoinowej społeczności, autor książki Mastering Bitcoin („Bitcoin dla zaawansowanych”), Andreas M. Antonopoulos.

 

30656527 583736068646849 6864108679679967232 n

 

W dniach 11-12 maja warszawski hotel Sheraton gościć będzie uczestników Polskiego Kongresu Bitcoin organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Bitcoin. Jednym z prelegentów kongresu będzie jeden z największych ekspertów i autorytetów wśród bitcoinowej społeczności, autor książki Mastering Bitcoin („Bitcoin dla zaawansowanych”), Andreas M. Antonopoulos.

 

„Polski Kongres Bitcoin to największe w Polsce międzynarodowe spotkanie ekspertów i miłośników tematyki walut cyfrowych. Jego celem jest promowanie idei kryptowalut oraz edukacja w tym obszarze.” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

 

Podczas dwudniowej konferencji swoich prelekcji udzielą między innymi:

 

cz portrait 3 320x320Andreas M. Antonopoulos – Autor bestsellerów, mówca, edukator i jeden z najlepiej znanych ekspertów od Bitcoina i open blockchain. Jego ożywione przemówienia łączą w sobie elementy ekonomii, technologii, psychologii i technologii gier z aktualnymi wydarzeniami na świecie, osobistymi doświadczeniami i precedensami historycznymi. W rezultacie Andreas potrafi wyjaśnić zawiłości bitcoina w wyjątkowo prosty sposób. W roku 2014, Andreas wydał książkę „Bitcoin dla zaawansowanych” uważaną powszechnie za najlepszy na świecie techniczny przewodnik po Bitcoinie.

 

 

 

 

AS photo 1 320x320Anna Streżyńska – Minister cyfryzacji w rządzie Beaty Szydło oraz Mateusza Morawieckiego. Z wykształcenia prawnik. Obecnie prezes zarządu spółki informatycznej MC2 Solutions Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

dietz 320x320Joel Dietz – Założyciel i CEO Swarm Fund oraz współzałożyciel pierwszego kanału edukacyjnego EtherCasts.

 

 

 

 

 

 

180222 portret Fliip Pawczynski0182 320x320Filip Pawczyński – Założyciel i prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin i CEO FP IT Management – producenta Bi Fury USB ASIC Bitcoin Miner.

 

 

 

 

 

 

Kopia NIK 0177 320x320Krzysztof Piech – Profesor nadzwyczajny doktor habilitowany nauk ekonomicznych, nauczyciel akademicki, działacz społeczny, startupowiec, bitcoinowiec. Prezes Instytutu Wiedzy i Innowacji.

 

 

 

 

 

 

wilczynskiLech Wilczyński – Współzałożyciel InPay SA, pierwszego w Polsce procesora płatności bitcoinowych,  członek sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.

 

 

 

 

 

 

photo 2018 03 26 15 13 30 320x320Mariusz Sperczyński – Od ponad 4 lat zaangażowany w rozwiązania oparte na blockchain. Najważniejszym jego celem biznesowym jest obecnie bitSecurities.io czyli: osiągnięcie swobody gospodarczej dla publicznej emisji i obrotu papierami, wartościowymi emitowanymi przez osoby fizyczne, mikrofirmy i małe projekty (w tym startupy) w obszarze tzw. luki kapitałowej, tokenizacja do blockchain tradycyjnych produktów rynku finansowego, w tym również kreacja zupełnie nowych rodzajów aktywów, zapewniających zrównoważoną dystrybucję zysków, wśród użytkowników tego typu cyfrowych produktów.

 

 

 

 

Sylwester Suszek 320x320Sylwester Suszek – Prezes giełdy BitBay, największej platformy do handlu Bitcoin i kryptowalutami w Europie Środkowo-Wschodniej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin i propagator idei cyfrowych walut w Polsce oraz współpracownik instytucji finansowych i państwowych w zakresie podnoszenia bezpieczeństwa obrotu kryptowalutami.

 

 

 

 

 

maxresdefault 320x320Konrad Zacharzewski – Doktor habilitowany, adwokat, Kierownik Katedry Prawa Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalista w zakresie prawa zobowiązań, prawa rynku kapitałowego, prawa papierów wartościowych, prawa bankowego oraz prawa walut cyfrowych i technologii blockchain. 

 

 

 

 

 

 Polski Kongres Bitcoin jest przeznaczony zarówno dla osób, które tematyką Bitcoin interesują się od dawna, jak i tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie.

 

Bilety na wydarzenie, dostępne w trzech kategoriach cenowych (Normalny, Student, Przedstawiciele firm) dostępne są za pośrednictwem portalu Evenea.pl

 

Lokalizacja wydarzenia: Hotel Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa

 

Terminy wydarzenia: 11 maja 2018, 09:00 (piątek) / 12 maja 2018, 17:00 (sobota)

 

Oficjalna strona internetowa wydarzenia: kongresbitcoin.pl

 

 

coinquista rejestracja na gieldzie

Black Friday Promotion

Newsletter

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą politykę prywatności.