GamerHash Singapur

Polski GamerHash podbił Singapur!

Startupy

Polski GamerHash idzie jak burza i co chwilę przynosi nam pozytywne wieści. Najpierw wygrał konkurs dla startupów podczas Malta AI & Blockchain Summit, a już tydzień później, triumfował podczas BlockShow w Singapurze. Podczas wydarzenia organizowanego m.in. przez zespół Cointelegraph oraz singapurski odpowiednik KNF’u, o naszym rodzimym projekcie po raz kolejny zrobiło się głośno. Co ważne, Singapore Fintech Week to czas, kiedy spotyka się nie tylko branża blockchain, ale również firmy ze świata tradycyjnych finansów. Można więc powiedzieć, że zespół Patryka Pusha aktywnie przyczynia się do nagłaśniania tematu kryptowalut w zupełnie nowych obszarach. Podczas wydarzenia odbyła się również konferencja CoinMarketCap – The Capital oraz Global Binanace Meeting. W obu spotkaniach uczestniczyła silna reprezentacja Polski.

Co wieczór, w najlepszych rooftopowych barach odbywały się imprezy networkingowe, organizowane m.in. przez najwieksze azjatyckie giełdy, które zapraszały do siebie wartościowe projekty. Ostatnie ogłoszenie pozytywnego stanowiska Chin na temat blockchaina, wzbudziło pozytywne nastroje w całej Azji.

GamerHash wybrany przez Cointelegraph

GamerHash już w czerwcu został wybrany przez Cointelegraph jako jeden z ciekawszych projektow blockchainowych, rywalizując z ponad 200 projektami. Następnie powstała lista projektów, które zostały zaproszone do youtubowego serialu “CryptoBusters”. Andy Creez wraz z innym ekspertem ocenili 30 sekundowe pitche nagrane telefonem. O ile sam pitch nie jest problemem, to streszczenie projektu w 30 sekund jest dużym wyzwaniem. Polski zespół wygrał jeden z odcinków, razem z projektem BeatDapp z którym rywalizował do końca na scenie. Nagrodą były bilety dla zespołu na BlockShow, stoisko na Startup Village i udział w pitchu na jednej z dwóch głównych scen.

Sama obecność pozwoliła nawiązać wiele ciekawych kontaktów inwestorskich i relacji partnerskich z projektami z Azji. GamerHash widzi wielki potencjał w rynku azjatyckim, gdzie gaming jest traktowany niczym religia. W Singapurze do teamu dołączył nowy advisor – Filip Neo Kubski, który jest jednym z najlepszych graczy CS:GO w historii. Jak mówi Artur Pszczółkowski, CMO projektu, w rejonie Azji południowej Neo jest jak David Beckham. Jego obecność bardzo pomaga dotrzeć do hermetycznego środowiska graczy.

GamerHash zwycięzcą w kolejnym, międzynarodowym konkursie

Podczas drugiego dnia konferencji odbyły się pitche, w których wzięło udział 10 projektów. Każdy z nich miał 5 minut na prezentacje i 2 na pytania mentorów – światowej klasy inwestorów. GamerHash był reprezentowany, podobnie jak na Malcie, przez Artura Pszczółkowskiego. Formuła nie wyznaczała jednego zwycięzcy. Każdy mentor z jury wskazywał z kim chce się spotkać i porozmawiać o potencjalnej inwestycji. Na scenie po ogłoszeniu wygranych pojawiło się 5 projektów, w tym GamerHash, przy dużym applauzie polskich kolegów.

W podsumowaniach, w kanałach w mediach społecznościowych BlockShow i komentarzach po pitchu inwestorow, 3 projekty wyróżniały sie najbardziej swoim potencjałem i pomysłem biznesowym – KeyLess, BeatDapp oraz polski GamerHash. Wszystkie te projekty były zwycięzcami serialu youtubowego “CryptoBusters”.

Artur Pszczółkowski tak komentuje zwycięstwo:

Jechaliśmy do Singapuru naładowani pozytywną energią po wygranej na AIBC Malta. BlockShow jednak to zupełnie inna, wyższa, półka. Projekty przyjechały z całego świata, a inwestorzy szukali blockchainowych jednorożców (jednym z mentorów był m.in Winklevoss Capital). Paru inwestorów postawilo na nasz pomysl i przejdziemy do dalszych rozmów nt. potencjalnej inwestycji i wspólnych działań. To dla nas wspaniała przygoda, a jednocześnie dobra passa potwierdzajaca obrany wcześniej kierunek. Azja to idealny rynek dla naszego produktu, dlatego cieszy nas, że widzą to także nasi azjatyccy koledzy i wkrótce partnerzy.

Serdecznie gratulujemy kolejnego triumfu Arturowi Pszczółkowskiemu i całemu zespołowi GamerHash! Jak widać, polskie projekty mogą rywalizować ramię w ramię ze startupami z każdej części globu. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
artur pszczółkowski Blockchain blockshow gamerhash gamerhash singapur gaming kryptowaluty patryk push
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.