Po ostatnich spadkach ETH przybyło 68 nowych wielorybów

2020-09-07 Wiadomości

Podczas ostatniego 30 procentowego spadku cen, który miał miejsce na początku września, do sieci przyłączyło się co najmniej 68 wielorybów […]

Podczas ostatniego 30 procentowego spadku cen, który miał miejsce na początku września, do sieci przyłączyło się co najmniej 68 wielorybów Ethereum.

68 nowych wielorybów ETH

Dane ze strony analitycznej Santiment pokazują, że liczba inwestorów posiadających od 1.000 do 10.000 ether (ETH) – w momencie pisania tego artykułu jest to 350 000-3,5 mln dolarów – wzrosła o 68 w ciągu trzech dni. Wzrost liczby wielorybów ma miejsce po spadku o 30,2%, z 367 do najniższego miesięcznego poziomu 326 dolarów.

Szybko rosnący rynek DeFi od czerwca napędzał zarówno popyt na ETH, jak i rosnące koszty gazu – sięgające ok. 485 Gwei w dniu 1 września – przy coraz większej liczbie codziennych transakcji. Obecnie po spadkach średnia opłata za gaz wynosi jednak tylko 98 Gwei. Ethereum nadal jest drugą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Wieloryby przeczuwały spadki?

Według innej informacji opublikowanej przez Sentiment, niektórzy z wielorybów mogli przeczuwać ostatnie spadki. Około 100 największych giełdowych adresów ETH, w momencie jak kryptowalutwa dotykała najświeższego szczytu, zaczęło wyprzedawać swoje zasoby.

Aktualny kurs Ethereum i innych kryptowalut możecie zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Pewnym i bezpiecznym miejscem, w którym możecie kupić ETH i inne kryptowaluty, jest m.in. polska giełda kryptowalut BitBay. Jeśli nie macie jeszcze założonego konta na BitBay, z tego artykułu dowiecie się jak można je szybko i sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
ETH Ethereum wieloryby

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.