PlanB: Cena Bitcoina może osiągnąć 450 tys. USD w 2021 roku

Bitcoin Wiadomości plan b

Bitcoin (BTC) do końca 2021 roku może osiągnąć cenę 450 000 dolarów, podczas gdy 135 000 dolarów byłoby „najgorszym scenariuszem”. […]

bitbay zonda

Bitcoin (BTC) do końca 2021 roku może osiągnąć cenę 450 000 dolarów, podczas gdy 135 000 dolarów byłoby „najgorszym scenariuszem”. Tak twierdzi analityk PlanB, który 20 czerwca opublikował swoją najnowszą, burzącą sentyment, byczą prognozę ceny BTC.

Bitcoin osiągnie rekord wszech czasów w październiku

Dobrze znany twórca modelu stock-to-flow – PlanB, wielokrotnie odbiegał od ogólnego nastroju rynkowego w ostatnich tygodniach i miesiącach.

Nawet gdy BTC/USD doświadcza wielokrotnego re-testu dołków z minionych miesięcy, analityk – i jego modele – pozostają mocno osadzone na znacznie lepszym celu średnioterminowym dla największej kryptowaluty.

Teraz, nawet „najgorszy scenariusz” dla Bitcoina nadal zakłada handel na poziomie 47 000 USD w sierpniu. Lekkie odwrócenie we wrześniu stawia minimalny cel na poziomie 43 000 USD, a następnie 63 000 USD w październiku – w pobliżu obecnych rekordów wszech czasów.

Następnie sytuacja się podgrzewa. Wg PlanB, w listopadzie można spodziewać się ceny 98 000 USD, a do końca roku nawet 135 000 USD za monetę.

W związku z tym, Bitcoin jest nadal cztery miesiące od ponownego dopasowania do swojego rekordowego poziomu – prognoza, która mimo wszystko bije na głowę niektóre niedźwiedzie modele krążące obecnie wśród traderów.

Wśród nich znajduje się Josh Rager, który w tym tygodniu twierdził, że 64 500 USD mogło być szczytem tego cyklu cenowego – coś, czemu PlanB wyraźnie zaprzeczał przy wielu okazjach.

Kiyosaki czeka na poziom 24 000 USD

W międzyczasie w weekend obserwujemy problematyczne ruchy Bitcoina. Niedzielne minimum wynosiło 33 337 dolarów, a BTC/USD stracił 5% w ciągu dnia i odrzucił większość zysków z poprzedniego tygodnia.

Z różnych źródeł pojawiają się głosy wzywające do dalszego spadku. Robert Kiyosaki, autor książki „Rich Dad Poor Dad”, jest kolejnym znanym komentatorem, który uważa, że cena będzie spadała.

Największa bańka w historii świata powiększa się. Nadchodzi największy krach w historii świata. Kupuję więcej złota i srebra. Czekam na spadek Bitcoina do 24 tys. dolarów. Krachy to najlepszy czas na wzbogacenie się. Take care.

Tagi
bitcoin btc cena bitcoina kurs btc PlanB stock to flow

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.