Trener Mariusz Mróz - diety, treningi, prowadzenia online

Dodaj do ulubionych
Kontakt Zadzwoń 794424873
YouTube - https://www.youtube.com/user/trenermariuszmroz/
www.mariuszmroz.pl

Opis

Trener personalny z holistycznym podejściem do kształtowania sylwetki i zdrowia

Mariusz jest licencjonowanym w Polsce i na świecie (w Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu oraz w Polskim Związku Kulturystyki, Fitnessu i Trójboju Siłowego) instruktorem sportu a także trenerem personalnym. Skupia się na 4 głównych elementach: motywacja, odżywianie, treningi i emocje. Uważa, że niepowodzenia w osiągnięciu idealnej sylwetki biorą się stąd, że często pomija się któryś z tych elementów.
Z ludźmi pracuje przede wszystkim przez Internet. Jest twórcą takich projektów jak: „Kreator masy mięśniowej” czy „Transformator sylwetki”, gdzie obala wiele mitów na temat odchudzania. Prowadzi również swój kanał na youtube.com, gdzie dzieli się poradami na temat motywacji, odżywiania oraz treningów. Jego nagrania zobaczyło ponad milion osób.
W tym, co robi Mariusz opiera się na holistycznym podejściu do pracy nad ciałem. Jak pisze na swoim fanpage’u: „aby zmienić swoje ciało, najpierw musisz zmienić swój umysł”.
Mariusz ostrzega iż każde zmiany należy wprowadzać przede wszystkim stopniowo i odpowiednią metodologią sprawić, aby nowe odżywianie zmieniło się w nawyk. Dlatego wszyscy jego podopieczni osiągają wymarzone efekty.
Więcej o Mariuszu można znaleźć na jego stronie:  http://www.mariuszmroz.pl/

Lokalizacja

mazowieckie
Jugosłowiańska 15