Bukowa Dolina Wczasy nad Polskim Morzem

Dodaj do ulubionych

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do Bukowej Doliny - nowych, murowanych ze starej cegły, klimatycznych domków letniskowych

Serdecznie zapraszamy Państwa do Bukowej Doliny - nowych, murowanych ze starej cegły, klimatycznych domków letniskowych położonych w miejscowości Zakrzewo koło Darłowa. Jeśli marzą Państwo o wypoczynku w spokojnej, cichej okolicy, z dala od turystycznego zgiełku to Bukowa Dolina jest miejscem idealnym dla Państwa. Nasze domki oddalone są około 5000 m od szerokiej, piaszczystej plaży w miejscowości Kopań. W przeciągu 10 minut można dojechać również do Darłowa lub Darłówka.
 
Posiadamy do wynajęcia dwa domki ośmioosobowe.
Każdy domek posiada:
przestronny salon z kominkiem, telewizorem, wygodną sofą oraz kącikiem jadalnym
* w pełni wyposażony aneks kuchenny
* dużą łazienkę z obszernym prysznicem
* dodatkową toaletę na piętrze
* zadaszony taras ze stołem i ławami
Nasz ośrodek otoczony jest polami oraz przepięknym, bukowym laskiem. Na terenie znajduje się parking, miejsce na grilla oraz niewielki staw. Istnieje możliwość noclegu w salonie dla dwóch kolejnych osób za dodatkową opłatą.
*
Cennik:
▸ SEZON A od 15.07 do 12.08- 360 zł/doba
▸ SEZON B od 24.06 do 15.07 oraz od 12.08 do 28.08-----320 zł/doba
DOMEK DUŻY 75m2 (6 osób)
Dodatkowe informacje
Za każdą następną osobę: - dopłata 30 zł
W sezonie A i B przyjmujemy wyłącznie rezerwacje na pobyty tygodniowe, zaczynające się się w sobotę. Poza sezonem A i B ceny ustalane są indywidualnie. UWAGA - opłata pobierana jest za podany i ustalony termin rezerwacji, a nie za rzeczywisty czas pobytu. Dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje. Zwierzęta mile widziane pod warunkiem sprzątania po swoich pupilach lub wyprowadzania poza obiekt. - cena: 5 zł/doba (piesek, kot). Dobę wczasową (przyjazd) zaczynamy od godz 16:00, kończymy pobyt (zwolnienie domku) do godz 11:30. Rezerwacja Wpłata zaliczki w wysokości 600 zł za każdy tydzień pobytu.
 
https://www.google.de/maps
 
https://mapa.targeo.pl

Lokalizacja

zachodniopomorskie
Bukowa Dolina, Darłowo