Bitcoin

Otwórz swój własny Kantor Bitcoin

Zainteresowanie Bitcoinem rośnie z dnia na dzień, a wraz z nim zapotrzebowanie na usługi wymiany tej cyfrowej waluty. Użytkownicy BTC [...]

Data publikacji: 15 sierpnia 2020

bitbay

Zainteresowanie Bitcoinem rośnie z dnia na dzień, a wraz z nim zapotrzebowanie na usługi wymiany tej cyfrowej waluty. Użytkownicy BTC mają do dyspozycji wiele giełd i platform umożliwiających sprzedaż i zakup online, jednak wiele osób woli przeprowadzać transakcje osobiście, poza internetem. Z pomocą przychodzą im stacjonarne kantory bitcoin, które działają już w kilku miastach Polski. Wciąż zapotrzebowanie jest jednak duże i stale rośnie, więc Kantor Bitcoin jest dobrym pomysłem na biznes. Zapoznaj się z poniższymi informacjami i wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony. Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na pytania i pomożemy uruchomić Twój własny kantor bitcoin.

Pomysł na biznes: Stacjonarny Kantor Bitcoin

Stacjonarny kantor Bitcoin może działać jako niezależny punkt lub stanowić dodatek do już istniejących punktów usługowych, takich jak kantory walutowe, salony prasowe, itd. Dla przedsiębiorców jest to z pewnością rozwiązanie warte rozważenia, biorąc pod uwagę możliwość zwiększenia obrotów i płynności finansowej w prowadzonym punkcie. W ten sposób właściciele lokali mogą również przyciągnąć nowe grono klientów.

Obecnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych otwarciem kantoru bitcoin, jest skorzystanie z franczyzy Bitcana, który rozwija sieć partnerską na terenie całej Polski (a niebawem również za granicą). Działając na rynku od kilku lat, Bitcan wypracował know-how, niezbędny do prowadzenia bitcoinowych kantorów – zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Posiada status małej instytucji płatniczej i niezbędne zaplecze prawne, które umożliwia sprawną obsługę transakcji dla wielu klientów, każdego dnia.

Firma wprowadziła na rynek innowację w postaci urządzeń POS (Point of Sale), które umożliwiają szybką sprzedaż i zakup bitcoinów. Dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenia, prowadzenie kantoru nie wymaga dedykowanej przestrzeni. W praktyce taką działalność możemy prowadzić nawet mobilnie, w dowolnym miejscu ustalonym z klientami. Przeprowadzenie transakcji z reguły nie trwa dłużej niż 5-10 minut.

kantor bitcoin pos

Dlaczego warto otworzyć stacjonarny kantor bitcoin w ramach franczyzy?

  • wsparcie prawne i księgowe od firmy posiadającej status małej instytucji płatniczej;
  • szkolenie i wsparcie techniczne na każdym etapie prowadzenia działalności;
  • promocja kantoru na Bitcoin.pl oraz w mediach społecznościowych – dostęp do nowych klientów;
  • możliwość samodzielnego określania prowizji dla klientów kantoru – sam decydujesz ile zarabiasz;
  • minimum formalności – start kantoru w kilka dni;

Zobacz jak stacjonarny kantor bitcoin działa w praktyce

Kantor Bitcoin Warszawa

Zainteresowanych zapraszamy również do naszego kantoru bitcoin w Warszawie, aby zobaczyć jak działa taki punkt i poznać szczegóły. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania również drogą telefoniczną i mailową.

Jesteś zainteresowany otwarciem kantoru? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion