O Bitcoin.pl

Bitcoin.pl to najpopularniejszy polski portal publikujący informacje na temat Bitcoina, kryptowalut i technologii blockchain, nieprzerwanie od 2010 roku. Od ponad dekady, dbamy o dostarczanie najświeższych branżowych wiadomości, mających wpływ na rynek cyfrowych aktywów i technologii łancucha bloków.

Patrząc na rozwój całego rynku, jesteśmy dumni z tego, że możemy z bliska obserwować jak powstają technologie, rozwiązujące realne problemy ludności z różnych stron świata. Aktualna kapitalizacja rynkowa kryptowalut dodaje otuchy, jednakże to co naprawdę sprawia nam radość, to patrzenie jak cała branża nieprzerwanie prze na przód. Spośród wielu głośnych projektów, wyłaniają się takie, które faktycznie idą z duchem BUIDL i wytyczają trendy oraz kierunek rozwoju całego rynku blockchain. Właśnie im, kibicujemy najmocniej!

Bitcoin nie tylko jest największą i pierwszą kryptowalutą pod względem kapitalizacji. Bitcoin, to idea, która zainspirowała wielu wizjonerów, entuzjastów i utalentowanych programistów do stworzenia jeszcze lepszych, niż pierwowzór, rozwiązań. Tym samym, mamy nadzieję, że serwis Bitcoin.pl będzie mógł dzielić się dobrą nowiną na temat zdecentralizowanych technologii jak najdłużej i na jak największą skalę.

Jako branżowy portal informacyjny, dbamy o dostarczanie potwierdzonych wiadomości dotyczących: partnerstw, wdrożeń, regulacji i rozwoju całej branży blockchain. Bitcoin.pl rozwija się wraz z rynkiem zdecentralizowanych technologii, dlatego jesteśmy szczególnie otwarci na głosy od naszych czytelników.

Jesteś entuzjastą kryptowalut i blockchaina, który ma jakiś ciekawy pomysł i chce się nim podzielić ze społecznością Bitcoin.pl? Przeprowadzasz wnikliwe analizy i w celu zgłębienia tematu, nie zawahasz się zajrzeć w najgłębsze czeluście internetu? A może po prostu masz jakieś sugestie dla naszej redakcji? Jeśli na któreś z wcześniej wymienionych pytań odpowiedziałeś “Tak”, skontaktuj się z nami:

Redaktor naczelny: Paweł Bińkowski

pawel.binkowski@bitcoin.pl

Redaktor prowadzący: Konrad Roesler

konrad@bitcoin.pl