Bitcoin Radio Podcast

Nowy rekord ceny BTC. Wiemy kiedy bańka pęknie! -Bitcoin Radio #37

Dzisiejsze Bitcoin Radio otwieram tematem poświęconym energetyce. Dokładnie chodzi o to, jak dużo energii czołowa kryptowaluta marnuje poprzez aktywność górników. […]

Data publikacji: 16 marca 2021

bitbay

Dzisiejsze Bitcoin Radio otwieram tematem poświęconym energetyce. Dokładnie chodzi o to, jak dużo energii czołowa kryptowaluta marnuje poprzez aktywność górników. Bill Gates niedawno zarzucił, że BTC nie jest dobry dla klimatu – co w oczywisty sposób jest prawdą. Bitcoin ma pewne wyzwania, z którymi musi sobie poradzić. Zwłaszcza teraz – gdy mamy nowy rekord ceny BTC.

 

Nowy rekord ceny BTC

Zanim przejdziemy do wielkich rajdów Bitcoina, chciałem Wam uroczyście ogłosić, że bitcoin radio doczekało się własnego maila. Od teraz, jeśli macie ciekawy pomysł na odcinek lub po prostu chcecie czymś się podzielić – możecie skontaktować się ze mną tutaj: jedrzej@bitcoin.pl

W tym tygodniu Bitcoin zaskoczył gwałtowny wzrostem ceny. Rajd zakończył się ustanowieniem nowego ATH na poziomie około $61 000. Co ciekawe, w momencie osiągnięcia rekordu cenowego przez Bitcoina, majątek Satoshi Nakamoto, anoanimowego twórcy Bitcoina wzrósł do 61 miliardów dolarów. Anonimowa persona w ten sposób stałą się 20 najbogatszym człowiekiem na świecie.

Taki wzrost ceny nasuwa kolejne pytania dotyczące tego, ile tak naprawdę Bitcoin jest w stanie jeszcze urosnąć? Odpowiedzi na to pytanie udzielił Ben Armstrong. Popularny trader powiedział, że wie, kiedy bańka Bitcoina powinna pęknąć w tym cyklu. Jego zdaniem mówimy tutaj o okresie wrześniowym. Mniej więcej wtedy będzie czas na wyjście z inwestycji z maksymalnym zyskiem.

Polskie podwórko

W tym odcinku poświęcimy też sporo uwagi naszemu rodzimemu podwórku. Coraz więcej pytań szerzy się dookoła polskiego projektu Tokeneo, który ostatnio boryka się z bankami. Cierpią jednak na tym przede wszystkim inwestorzy, którzy nie mogą odzyskać swoich środków.

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.