za
bitbay

Nowości od BitBay: Global Game Coin

zondacrypto bitcoin giveaway

BitBay w ostatnim czasie ponownie pozytywnie zaskoczył klientów w kilku obszarach swojej działalności. Jeśli interesują was doniesienia z zespołu największej polskiej giełdy kryptowalut, zapraszam do lektury.

BitBay nieprzerwanie działa na rynku od połowy 2014 r. Od tego czasu zainteresował swoją ofertą polską społeczność, ale także zyskał uznanie w oczach zagranicznych inwestorów. Giełda do niedawna posiadała siedzibę na Malcie, obecnie formalnie funkcjonuje w Estonii, choć jej biura nadal znajdują się w naszym kraju. Co wydarzyło się w obozie firmy Sylwestra Suszka w ostatnich dniach. O tym poniżej.

Global Game Coin – nowa kryptowaluta w rodzinie BitBay

bitbayOd 20 listopada na BitBay dostępny jest Global Game Coin (GGC). To kryptowaluta, która została stworzona na potrzeby działania GG World Lottery. To z kolei pierwsza, światowa loteria online działająca w oparciu o licencjonowane, krajowe loterie online, z wykorzystaniem technologii blockchain oraz Generatora Liczb Prawdziwie Losowych (True Random Number Generator).

Giełda postanowiła uczcić przyjęcie do rodziny swoich cyfrowych walut nowego członka i od 20 listopada jej klienci mogą handlować GGC na platformie z obniżoną prowizją Maker – 0% i Taker – 0.1%.

Historia projektu

Stale rosnący zespół GG International ma mocne fundamenty. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży loterii, a pierwsze kroki na tym rynku stawiał już w 2009. Dostrzeżenie ogromnego potencjału branży w połączeniu z ciężką pracą pozwoliło firmie osiągnąć status mocnego gracza na tym rynku. Choć może wydawać się to niewiarygodne, według statystyk, branża loterii jest warta więcej niż branża filmowa w USA.

Portfolio dokonań firmy jest bogate. Pierwszym spośród dotychczasowych sukcesów było stworzenie od podstaw oprogramowania WhiteLotto. Jest to oprogramowanie działające w modelu white label dla stron oferujących losy najpopularniejszych loterii na całym świecie. W chwili obecnej korzysta już z niego kilkunastu partnerów biznesowych firmy z całego świata, a liczba ta stale rośnie. Poza atrakcyjnym front-endem, WhiteLotto zapewnia rozbudowany CRM i liczne narzędzia ułatwiające prowadzenie biznesu, w tym możliwość akceptowania płatności w aż 10 kryptowalutach dzięki integracji z licencjonowanym operatorem BitBayPay.

Rozwój projektu GG World Lottery

Sukces stworzonego oprogramowania pozwolił firmie na osiągnięcie stabilności finansowej oraz możliwość rozpoczęcia prac nad odważnym i ambitnym projektem, jakim jest GG World Lottery. Mając świadomość niewystarczającego wykorzystania kanału online oraz zastrzeżeń wobec tradycyjnych loterii, GG International stworzyło wyjątkowe na skalę światową rozwiązanie. Generator Liczb Prawdziwie Losowych (TRNG – True Random Number Generator). Rozwiązanie to działa w oparciu o naturalną losowość świata i wykorzystuje podstawy fizyki kwantowej. System pomyślnie przeszedł testy Gaming Laboratories International, uznanego autorytetu w branży gamingowej i otrzymał certyfikację dla silnie regulowanych jurysdykcji. GLI jest liderem w dziedzinie testowania loterii i rozwiązań branży gamingowej, cieszącym się zaufaniem regulatorów w 475 jurysdykcjach na świecie.

Równolegle z pracami nad częścią techniczną, firma pozyskała liczne licencje na prowadzenie oficjalnych, krajowych loterii online. Bardzo szybko uruchomiono pierwszą z nich –  https://lottozambia.com. Jak widać, strategia firmy zakłada rozpoczęcie działalności na szczególnie atrakcyjnych rynkach wschodzących. Poza Afryką, już wkrótce uruchomiona zostanie loteria w Peru (https://somoslotto.pe), co zapoczątkuje istnienie GG World Lottery na rynkach Ameryki Południowej. Uzyskaliśmy również informacje, że kolejnym celem firmy jest Azja, gdzie loterie cieszą się ogromną popularnością.

Szybki rozwój stał się możliwy dzięki przeprowadzonej głównie we własnej sieci kontaktów zbiórce, podczas której oferowany był token GGC. Działanie to było podyktowane było faktem, że firma chciała uniknąć większego rozgłosu ze względu na złą opinię jaka miały inne projekty, pozyskujące środki poprzez ICO czy inne formy crowdfundingowe. Poza udowodnioną i potwierdzoną w praktyce wierzytelnością projektu, atrakcyjności ofercie dodawał fakt, że dla posiadaczy tokenów przewidziane są kwartalne bonusy. Warto zauważyć, że projekt jako jeden z bardzo nielicznych zrealizował z powodzeniem wszystkie założenia przedstawione w opublikowanym niemal dwa lata temu whitepaperze.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
bitbay bitbay giełda BitBay nowe tokeny Blockchain giełdy kryptowalut Global Game Coin Sylwester Suszek
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.