za
nbx 2024

Czwarta Edycja Next Block Expo już 15-16 maja w Warszawie!

Binance Launchpool

Już 15-16 maja 2024 w Warszawie w Multikino Złote Tarasy, odbędzie się czwarta edycja Next Block Expo. Wydarzenie będzie głównym punktem programu Polish Blockchain Week, podczas którego stolica Polski stanie się epicentrum innowacji w Europie.

NBX zgromadzi ponad 2000 entuzjastów branży, 120+ cenionych prelegentów oraz ponad 30 marek, startupów i projektów web3, a wśród nich Elympics, partner strategiczny wydarzenia, a także Kaspa, Kanga, ICP, TON, Cube, Only Best Miners, Ari10, Cashify, Ludo, AML Incubator i wiele innych.

Prelekcje, Warsztaty, Panele Dyskusyjne

NBX Warsaw 2024 zaprezentuje kompleksowy program prelekcji, uzupełniony o angażujące panele dyskusyjne i warsztaty na trzech różnych scenach. Uczestnicy mogą spodziewać się dogłębnych dyskusji na temat DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/Tax, Payments, Security i Marketing.

Wśród prelegentów na głównej scenie znajdą się między innnymi: Robby Young and Yat Siu (Animoca Brands), Inal Kardanov (TON), Shai Wyborski (Kaspa), Miko Matsumura (gumi Cryptos Capital), Dr. Florian Zawodsky (Ernst & Young), João Leite (Poolside & Polkastarter), Nick Spanos (Bitcoin Center NYC).

Scena dla developerów we współpracy z Degen House, będzie gościć prelegentów z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych projektów w web3 dając wiedzę, wglądy, oraz umożliwiając nawiązywanie cennych kontaktów.

next block expo konferencja w Warszawie

Ostatnia scena jest ukłonem w stronę polskiej społeczności. Odbędą się tam prelekcje i panele dyskusyjne organizowane przez największe lokalne społeczności. Zaproszeni zostaną wpływowi i rozpoznawalni influencerzy, działacze, builderzy np. Kryptoekipa, Hajsoholicy, Mike Satoshi, Kamil Predecki i wielu innych. Na scenie pojawi się również kontrowersyjny Rafał Zaorski.

Side Eventy, Atrakcje & Polish Blockchain Week

Oprócz licznych side eventów i wydarzeń organizowanych przez partnerów i sponsorów Next Block Expo w ramach Polish Blockchain Week, na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. teleturnieje z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów czy konkursy. Kalendarz wydarzeń dostępny jest na stronie inicjatywy Polish Blockchain Week.

NBX Awards

Drugiego dnia wydarzenia odbędzie się ceremonia wręczenia Nagród NBX. Uczestnicy, na drodze głosowania, będą mogli wybrać najlepsze projektu w 7 kategoriach.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zapytania prasowe lub zarezerwować swoje miejsce na kolejne wydarzenie, odwiedź https://nextblockexpo.com.

O Next Block Expo

Next Block Expo (NBX) – europejski festiwal blockchain to jedno z największych europejskich wydarzeń web3, osadzonych w sercu europejskich stolic web3: Berlinie i Warszawie. NBX łączy w sobie unikalną mieszankę ekspertów, developerów, inwestorów, traderów i regulatorów w jednym miejscu, tworząc niezrównane możliwości networkingowe.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

W Bitcoin.pl zajmuję się szeroko pojętą korektą tekstów. Pilnuję, żeby przecinki zawsze znajdowały się na swoim miejscu, grafiki urozmaicały doświadczenie, a sam tekst był inkluzywny, przejrzysty i przyjemny w odbiorze. Prywatnie jestem dumną kocią mamą, miłośniczką tatuaży i zapaloną pasjonatką dubowych sesji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
66 589,33 USD-2,96%
Ethereum logo
EthereumETH
3472,11 USD-2,81%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,01%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
600,59 USD-3,43%
Solana logo
SolanaSOL
147,03 USD-5,23%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3471,65 USD-2,76%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,00%
XRP logo
XRPXRP
0,48 USD-2,40%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,14 USD-3,50%
Toncoin logo
ToncoinTON
7,55 USD2,45%