za

23 listopada startuje w Berlinie Next Block Expo

2022-11-11
Wydarzenia
Binance Launchpool

Już za kilkanaście dni w Berlinie odbędzie się Next Block Expo. Będzie to jedna z największych imprez dot. blockchaina w Europie.

Next Block Expo

Pierwsza edycja Next Block Expo odbędzie się w Berlinie w dniach od 23 do 24 listopada 2022 roku. Na miejscu ma pojawić się nawet 5000 uczestników. Do tego dojdzie ok. 10 000 osób, które będą śledziły wydarzenie online. Tym samym stolica Niemiec stanie się na dwa dni regionalnym centrum blockchaina i zarazem najważniejszym miejscem na europejskiej mapie dla fanów nowych technologii.

– Łączymy ze sobą założycieli, inwestorów i ekspertów ds. blockchaina, aby na nowo zdefiniować i poznać przyszłość Web3 – mówi Tom Kopera, współzałożyciel Next Block Expo.

Dlaczego warto być w Berlinie?

Na miejscu ma też pojawić się ponad 100 wystawców i sponsorów. Każdy będzie mógł wysłuchać ponad 50 prelegentów z rynku technologii blockchain.

Największy festiwal blockchaina w Europie jest poświęcony też m.in. startupom z rynku Web3 i to bez względu na etap ich rozwoju. Organizatorzy twierdzą, że wydarzenie pomoże zgromadzić im w jednym miejscu założycieli firm, aniołów biznesu i inwestorów detalicznych. Do tego grona dołączą eksperci i programiści.

Ceny biletów, prelegenci i pozostałe szczegóły

Bilety są dostępne w cenach od 109 USD do 2499 USD (pakiet VIP). Można je nabyć w tym miejscu.

W gronie prelegentów znajdują się m.in. Marius van der Wijden z Ethereum Foundation, Raza Zaidi z Polygon, Sönke Busch z NEAR Foundation, Jason Choi z Tangent, José Maria Macedo z Delphi Digital, Julien Bouteloup z Stake Capital Group, Onur Akpolat z Interchain, Federico Kunze Kullmer z Evmos, Miko Matsumura z Gumi Cryptos Capital czy Kevin Beardsley z XDEFI Technologie.

Wśród tematów, jakie zostaną omówione, są NFT, DeFi, gry oparte na technologii blockchain czy metaverse. Całą agendę znajdziecie z kolei tutaj.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie nextblockexpo.com.

Zachęcamy was do wzięcia udziału w Next Block Expo. Wydarzenie będzie świetną szansą, by poznać nowe trendy na rynku blockchaina.

Portal Bitcoin.pl jest partnerem eventu.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności