Wiadomości

Newsy z rynku krypto #42

W nowym, 42 odcinku kryptowalutowego podsumowania tygodnia: Analiza techniczna oraz omówienie sytuacji na kryptowalucie Bitcoin znajduje się w nagraniu wideo. […]

Data publikacji: 26 stycznia 2021

bitbay

W nowym, 42 odcinku kryptowalutowego podsumowania tygodnia:

Analiza techniczna oraz omówienie sytuacji na kryptowalucie Bitcoin znajduje się w nagraniu wideo. Serdecznie zapraszamy do odsłuchania.
Poza tym w nowym wideo znajdziecie:

Optimism, rozwiązanie pozwala na uruchamianie inteligentnych kontraktów poza Ethereum i przechowywanie wyników tylko w łańcuchu głównym. Po roku rozwoju, Optimism czeka na wdrożenie do sieci głównej w weekend. Implementacja na razie odbywa się etapami, a zespół  przedstawia szczegóły uruchomienia i testy. Te ostatnie przeprowadzą w sieci. Uruchomienie będzie się wiązało również z odpowiednią dbałością o kwestie bezpieczeństwa. Włodarze projektu zapewniają, że zostały również w włączone uwierzytelnione wypłaty, aby zapobiec złośliwej aktywności. Odpowiednie jednostki otrzymają klucze administratora do aktualizacji umów w nagłych przypadkach. Publiczna sieć główna zostanie wdrożona prawdopodobnie pod koniec pierwszego kwartału 2021 roku.

Justin Roiland, który wystawił na licytację swoją debiutancką kolekcję tokenów NFT na platformie Nifty Gateway może pochwalić się donośnym sukcesem. Cyfrowe obrazy zapisane na blockchainie sprzedano za 1,65 miliona USD w Etherze. Współtwórca słynnego Rick and Morty nawiązał w swojej w sztuce właśnie do tego popularnego sitcomu.

Trezor ostrzega przed fałszywą aplikacją w Google Play, która miałaby być złośliwa i nie ma żadnego związku z Trezorem ani SatoshiLabs. Dostawca portfeli sprzętowych apeluje, aby klienci nie instalowali złośliwej aplikacji, przypominając użytkownikom, żeby nigdy nie udostępniali nikomu swojej frazy seed. Pamiętajmy, że tego rodzaju akty ataków przechwycających zdarzały się już kilkukrotnie w przeszłości, stąd też powinniśmy się wykazać odpowiednią inteligencją oraz roztropnością w kontekście wyłapywania potencjalnych zagrożeń w przyszłości.

Sberbank planuje uruchomić swój stablecoin do wiosny 2021 roku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że projekt zostanie uruchomiony wiosną,  niedługo po tym kiedy zostanie rozwiązana sprawa z opodatkowaniem cyfrowych aktywów finansowych. Inicjatorzy tego rozwiązania mają jednak nadzieję, że to pytanie wkrótce zostanie rozwiązane.

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.