Najgorsze już za nami! – Analiza rynków – 12 projektów!

Relacja Rezerwy Federalnej z rynkami przypomina obecnie grę w karty, przy czym prezes Fed zdaje się nie mieć nic wartościowego, przez co zmuszony jest blefować, byle tylko nie odejść od stołu zbyt szybko. Rynki zdają się jednak doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że za “zapewnieniami” Jeromego Powella nie pójdą konkretne czyny, w związku z czym ignorują jego wypowiedzi i wyceniają bardziej prawdopodobny scenariusz zdarzeń. To wszystko doprowadziło nas do sytuacji, w której aktywa ryzykowane, tj. akcje i kryptowaluty zyskują na wartości, podczas gdy teoretycznie powinny doświadczyć sromotnej przeceny. To wszystko utwierdza mnie w przekonaniu, że rynek kryptowalut najgorsze ma już za sobą, a obecne wzrosty są początkiem kolejnej hossy, która najbardziej intensywny czas będzie przeżywać w drugiej połowie 2023 r. i pierwszej połowie 2024 r.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, ZIL, MKR, KDA, LINK, BIT, MATIC, ATOM, BAT, OP, FTM

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
atom BAT BIT btc ETH FED ftm kda krypto raport kryptowaluty
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.