Na BitBay są już dostępne wpłaty i wypłaty GBP

2020-05-27 Komunikat prasowy

Od wczoraj, tj. 26 maja 2020, na największej polskiej giełdzie kryptowalut udostępnione zostały wpłaty i wypłaty w funtach brytyjskich. Dzięki […]

Od wczoraj, tj. 26 maja 2020, na największej polskiej giełdzie kryptowalut udostępnione zostały wpłaty i wypłaty w funtach brytyjskich.

Dzięki temu, użytkownicy operujący GBP unikną wysokich kosztów transferów środków oraz prowizji związanych z przewalutowaniami, a dodatkowo zyskają masę czasu, nie musząc wyczekiwania na zaksięgowanie depozytu.

Co oznacza uruchomienie funkcji wpłat i wypłat GBP dla użytkowników?

Przede wszystkim, warto zaznaczyć, że giełda kryptowalut BitBay nie pobiera żadnych prowizji za wpłatę depozytu w walucie GBP, dlatego jedyne ewentualne koszty zależą od banku, z którego dokonujesz transferu. Jeśli operujesz w funcie brytyjskim, nie będziesz również musiał tracić cennego czasu na przewalutowania przez dedykowane serwisy czy kantory internetowe.

Oprócz darmowych wpłat, czas oczekiwania na dodanie środków do salda na giełdzie został skrócony do minimum. Przelewy w GBP będą księgowane przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to szczególnie istotne, gdyż wszyscy dobrze wiemy jaką zmiennością kursu potrafią się wykazać niektóre kryptowaluty. Szybsze księgowanie środków, drastycznie zwiększa nasze szanse na zakup cyfrowych aktywów po upatrzonej cenie.

Jeśli będziesz miał ochotę wypłacić funty brytyjskie z BitBay’a, to bez problemu zrealizujesz zlecenie na rachunki w Wielkiej Brytanii.

BitBay najlepszą polską giełdą kryptowalut według rankingu CoinMarketCap

Niespełna dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o tym, że CoinMarketCap (CMC) postanowiło uruchomić nowy system scoringu giełd kryptowalut, który z założenia ma być bardziej obiektywny niż dane odnośnie wolumenów, dostarczanych przez giełdy. Na całkowitą ocenę składają się parametry dostarczane przez serwisy śledzące ruch na stronach. Należą do nich: wyświetlenia, unikatowi użytkownicy, współczynnik odrzuceń, średnia długość wizyty, relatywna oceny witryny Alexa, a także siła słów kluczowych.

Według nowego rankingu giełda BitBay plasuje się na 24 pozycji, spośród wszystkich platform do handlu walutami cyfrowymi listowanymi na CMC. Czyni to z BitBay’a giełdą numer 1 w Polsce oraz zapewnia miejsce w ścisłej czołówce europejskich giełd kryptowalut.

Jeśli jeszcze nie masz konta na giełdzie kryptowalut BitBay, z tego poradnika dowiesz się jak utworzyć je krok po kroku.

Tagi
bitbay giełda bitbay giełda kryptowalu

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.