za

Musimy jeszcze poczekać! – Analiza rynków – Omówienie wskaźnika CPI

Binance Launchpool

Rozczarowujący raport nt. inflacji konsumenckiej w USA i nieoczywista reakcja rynku – tak podsumować można to, co działo się w trakcie wtorkowej sesji. Spadek wskaźnika CPI w styczniu br. o zaledwie 0,1 p.proc. do 6,4 proc. z 6,5 proc. raportowanego w grudniu przyczynił się do wzrostowej rewizji oczekiwań dot. docelowej stopy funduszy federalnych. Obecnie oczekuje się. bowiem, że Fed może zdecydować się nie na jedną (jak oczekiwano jeszcze dwa tygodnie temu), nie na dwie (jako oczekiwano w jeszcze poniedziałek), lecz nawet na aż trzy podwyżki stóp procentowych w tym cyklu. Mimo tego, rynek kryptowalut odnotował we wtorek wzrostowe odbicie. Biorąc jednak pod uwagę, że to właśnie agresywne zacieśnianie polityki pienieżnej przez Fed było jednym z głównych katalizatorów napędzających kryptowalutową zimę w 2022 r., kontynuacja tego cyklu sprawić może, że na kolejną spektakularną hossę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Coraz bardziej prawdopodobny wydaje się także spadek BTC w kierunku 20 tys. USD, bądź nawet 18 500 USD.

W dzisiejszym odcinku analiza: BTC, ETH, CRO, LTC, RNDR, FET, BAND, ICP, ADA, SOL, ALGO, JASMY

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności