za
xrp herster pierce

Mike Novogratz: uważaj na XRP i DOGE

Mike Novogratz, dyrektor generalny firmy zarządzającej kryptowalutami Galaxy Digital, ostrzega przed XRP i Dogecoinem.

Mike Novogratz: XRP może nagle stracić na wartości!

Widziałem wiele dziwnych coinów, takich jak Dogecoin, a nawet XRP, które odnotowały wzrost sprzedaży detalicznej, co oznacza, że ​​w tej chwili jest w tym wszystkim dużo szaleństwa. To nigdy się nie kończy dobrze, nagle szybko, w jednym momencie dojdzie do krachu – powiedział CEO Galaxy Digital.

Novogratz uspokaja jednak inwestorów długoterminowych. Uważa, że w długiej perspektywie cały sektor kryptowalut mocno zyska. W rozmowie z CNBC przedstawił swój punkt widzenia. Jak wyliczył, dziś kapitalizacja BTC i altcoinów jest stosunkowo niska, jeśli spojrzy się na potencjał rynku.

– Jeśli nie jesteś zdania, że w ciągu od dwóch do trzech lat [kapitalizacja kryptowalut] może być równa 2-3% [światowego bogactwa], to nie zwracasz uwagi na trendy. Stopień wzrostu, który zobaczymy w naszej przestrzeni, jest oszałamiający – powiedział. – Dopiero zaczynamy i co ważne, instytucje zdają sobie sprawę, że jest to klasa [aktywów]. To nie była klasa cenowa osiem miesięcy temu. (…) Modliłem się, żeby tak się stało. Próbowałem przekonać ludzi, że tak będzie. Ale teraz jest to już pewne. I każdy uczestnik [rynku], z którym rozmawialiśmy, jest w to zaangażowany – dodał.

mike novogratz xrpBitcoin dla seniorów

Wcześniej mówił, że skala adopcji BTC go zaskakuje. Jego firma chce oferować BTC także seniorom.

 Wiesz, mnie to zaskakuje. (…) adopcja, którą widzę, jest szokująca i to nie jest tak, że tylko zgaduję [analizując rynek]. Patrzę za siebie, przed siebie i widzę te wszystkie nowe projekty, które nadchodzą, banki, które będą mieć produkty dla swoich firm zarządzających majątkiem. Każdy duży bank w Ameryce pracuje nad produktem do zarządzania majątkiem, więc mamy zamiar dotrzeć do pokolenia wyżu demograficznego wcześniej, niż się spodziewałem – powiedział.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
68 623,53 USD3,36%
Ethereum logo
EthereumETH
3150,85 USD2,35%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,06%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
579,19 USD0,66%
Solana logo
SolanaSOL
180,29 USD6,28%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD-0,04%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3150,59 USD2,37%
XRP logo
XRPXRP
0,52 USD2,62%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,51 USD1,88%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,15 USD2,46%