Malta AI & Blockchain Summit już 22-25 maja

Imprezy, spotkania, konferencje

Druga edycja wydarzenia Malta AI & Blockchain Summit (AIBC) odbędzie się już za niecały miesiąc, w dniach 22-25 maja. Na […]

Druga edycja wydarzenia Malta AI & Blockchain Summit (AIBC) odbędzie się już za niecały miesiąc, w dniach 22-25 maja. Na miejscu spodziewanych jest 5000 uczestników, 700 inwestorów, 300 wystawców oraz 100 startupów, którzy wezmą udział w wielkim show w hotelu Hilton, w St Julian’s na Malcie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo z poprzedniej edycji wydarzenia.

Podczas wydarzenia odbędą się również kolacje wyłącznie dla zaproszonych gości – spotkania pod nazwą Knights of Blockchain. Wezmie w nich udział 200 osób z zarządów największych firm w branży. AIBC rozwija się również za sprawą nowych biur w Manili oraz Dubaju.

Więcej niż Blockchain

„Wychodzimy poza hype i omówimy w tym roku nie tylko Blockchain, ale także AI, technologię kwantową, Big Data oraz IoT. Głęboko wierzę, że biznes nie tworzy się między firmami, ale między ludźmi. Z okazji Malta AI & Blockchain Summit w Hiltonie, który odbędzie się za niecały miesiąc, zebraliśmy imponującą rzeszę liderów branży AI oraz Blockchain, aby pomóc w tworzeniu połączeń i nadać im odpowiednią formę” – powiedział Eman Pulis, organizator Malta AI & Blockchain Summit.

Na liście prelegentów znajdują się tacy tytani branży jak Tim Draper, Brock Pierce, Ben Parr, współtwórca Octane AI oraz światowej sławy autor książki Captivology; Patrick Chang, dyrektor Samsung NEXT; Tone Vays, badacz Bitcoina oraz technologii blockchain, posiadający ponad 80 000 subskrybentów w serwisie YouTube, Sunil Chhaya, wiceprezes NextWorld Capital; Vivek Ramaswami, wiceprezes Redpoint Ventures; Elex Fayetter, dyrektor w ACME Capital; Ted Lin, Chief Growth Officer w Binance; Khurram Shroff, członek zarządu IBC Group; Rachel Wolfson z Forbes. Alexandra Mikityuk, współtwórca The Blockchain Group; Alexander Borodich, twórca Universa oraz wielu innych praktyków ze świata biznesu.

Zarówno pasjonaci Blockchaina, jak i AI, mają szeroki wybór atrakcji w programie przygotowanym przez AIBC. Obejmuje on sześć konferencji tematycznych i mnóstwo specjalistycznych warsztatów. Konferencje obejmują tematy dotyczące regulacji AI i Blockchain, odbędzie się również pojedynek AI Startup Pitch, omówione zostaną nowe zastosowania AI oraz Blockchaina na świecie. Organizatorzy zaplanowali również część poświęconą AI, IoT i Big Data; pojedynek ICO / STO Pitch, a także konferencję poświęconą inwestycjom w Blockchain i cyfrowym pieniądzom.

100 startupów zaprezentuje się 700 inwestorom

W celu wsparcia startupów z obszaru AI, Blockchaina, technologii kwantowej, Big Data oraz IoT, organizatorzy zaprosili 100 startupów, które otrzymały darmowy wstęp na wydarzenie oraz możliwość spotkania z 700 inwestorami.

Pomimo, że główne wydarzenia odbędą się w dniach 23-24 maja, radzimy zarezerwować czas od 22-25 maja i wciąć udział również w specjalnych, dodatkowych spotkaniach. Organizatorzy zapowiedzieli podwyżkę cen biletów od 30 kwietnia, w związku z czym wszystkim chętnym polecamy zainteresować się biletami już teraz. Malta AI & Blockchain Summit jest jednym z najbardziej znaczących wydarzeń w branży i po prostu warto tu być.

Szczegóły i rejestracja:  www.maltablockchainsummit.com

UWAGA! KOD ZNIŻKOWY -50% NA BILETY DLA CZYTELNIKÓW BITCOIN.PL: AIBC50BITCOINPL

Tagi
blockchain event blockchain island blockchain meetup blockchain summit Malta malta ai & blockchain summit malta ai & blockchain summit 2019 malta blockchain summit malta blockchain summit 2019

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.