Impressimo.pl Salon Jubilerski On-Line

Kategoria: Sklep internetowy

"Pierścionek, obrączka to nie tylko przedmioty. To symbole, w których piszą się rodzinne historie." Dlatego nasza biżuteria wykonywana jest z największą starannością. Tak, aby mogły się z niej cieszyć kolejne pokolenia. 
 

W Impressimo.pl - Salonie Jubilerskim On-Line oferujemy jedynie starannie wybraną biżuterię.
 
Nie skupiamy się na prezentowaniu dużej ilości wyrobów. Dzięki temu znajdą Państwo pierścionki, obrączki, zawieszki oraz inną biżuterię złotą, która będzie noszona z zadowoleniem i poczuciem piękna.
 
Prosimy pamiętać, że nasza pracownia złotnicza nie produkuje biżuterii z kamieniami syntetycznymi (np.: cyrkonia).Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ kamienie syntetyczne nie są odporne na zarysowania oraz nie dają tyle blasku biżuterii co naturalne kamienie szlachetne.Wszystkie nasze wyroby wykonujemy z 14 karatowego złota (próba 585).
 
Trwałość naszej biżuterii sprawia, że będzie ona doskonałą i pokoleniową inwestycją.
   
 
Dlaczego warto rozważyć zakup u nas?Udzielamy dożywotniej gwarancji.Jednorazowej zmiany rozmiaru pierścionka dokonujemy bezpłatnie.Dajemy 30 dni na zwrot produktu.Biżuterię wytwarzamy w Polsce, a każdy nasz wyrób jest wykańczany ręcznie.Pakujemy i wysyłamy biżuterię na terenie RP całkowicie bezpłatnie.Realizujemy wysyłki zagraniczne po uprzedniej wycenie transportu.Zapewniamy darmowy, coroczny serwis czyszczenia (pielęgnacji) biżuterii zakupionej w Impressimo.pl.Doradzimy i podsuniemy pomysł na prezent lub zaręczyny.Biżuterię tworzymy z pasją, w pracowni z ponad 20 - letnią tradycją.
 
Każdy nasz Klient, który dokonał zakupu pierścionka zaręczynowego, może liczyć na atrakcyjny rabat na obrączki ślubne.
 
Do każdej zakupionej biżuterii Impressimo załączamy certyfikat jakości oraz autentyczności wyrobu jubilerskiego.
 
 
Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami jakie Impressimo otrzymuje od swoich Klientów.
 
 
Życzymy udanych zakupów,
 
 
Zespół Obsługi Klienta Impressimo

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48513466882