Kurs Bitcoina czekają wzrosty – o cenie BTC debatują YouTuberzy

Kurs Bitcoin ben armstrong

Bitcoin (BTC) ponoć rozpoczyna właśnie hossę, która może doprowadzić kurs kryptowaluty nawet do ceny 100 000 USD. Tak uważają znani […]

bitbay zonda

Bitcoin (BTC) ponoć rozpoczyna właśnie hossę, która może doprowadzić kurs kryptowaluty nawet do ceny 100 000 USD. Tak uważają znani YouTuberzy.

YouTuberzy o cenie BTC

Podczas dyskusji 31 stycznia YouTuberzy The Moon (Carl Runefelt) i DataDash (Nicholas Merten) powiedzieli Cointelegraph, że Bitcoin może w czasie nadchodzącej hossy zdrożeć nawet do 100 000 USD.

„Dopóki nie dojdziemy do 20 000 USD, nie zobaczymy parabolicznego skoku [ceny], jaki widzieliśmy w poprzednich cyklach, na przykład kiedy BTC rósł z 1000 do 20 000 USD w 2017 roku”

– chłodził też jednak nastroje Merten.

„To jest właśnie to, co określam jako kluczowy rynek hossy dla kryptowalut, ale liczymy na więcej… idziemy na wyższe szczyty i wyższe minima, to wszystko są pozytywne oznaki”

– dodał.

Merten uważa, że kolejne ATH znajdzie się w przedziale pomiędzy od 80 000 do 100 000 USD.

Najgorsze jest za nami

Z kolei znany inwestor Peter Brandt przy innej okazji powiedział, że widzi dziś na rynku rosnące poczucie ulgi wśród handlowców, którzy kupują BTC. Jego zdaniem kryptowaluty nie znajdują się już w „słabych rękach”. Innymi słowy – ponownie mówiąc traderskim slangiem – „wyleszczenie” mamy za sobą.

youtuberzyPodobnie jak Brandt myśli Tone Vays. On jednak dodaje, że jeszcze nie jest czas na to, by świętować. Uważa, że para BTC / USD powinna pozostać dłużej powyżej 9000 USD, abyśmy byli pewni, że to, co to widzimy na wykresie, to nie pułapka na byki.

Z kolei wspomniany na początku Runefelt powiedział, że teraz to 9500 USD jest głównym poziomem, który on obserwuje.

W momencie pisania tego tekstu za 1 BTC trzeba było zapłacić ok. 9370 USD. Tym samym przekłada się to na 0,11 proc. wzrostu w ciągu 24 h.

Spójrzmy jeszcze na altcoiny. Za 1 ETH płacimy obecnie ok. 182 USD, czyli 0,33 proc. mniej niż dobę wcześniej. XRP kosztuje ok. 0,24 USD i w skali 24 h spada o 0,1 proc.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
bitcoin kurs cena bitcoina kurs bitcoin youtuberzy

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.