Kurs Bitcoina będzie rósł przez najbliższe pół dekady?

Kurs Bitcoin

Pomimo ostatnich spadków na kryptowalutach, Spencer Bogart twierdzi, że kurs Bitcoina będzie rósł w ciągu najbliższych pięciu lat. Partner Blockchain […]

Pomimo ostatnich spadków na kryptowalutach, Spencer Bogart twierdzi, że kurs Bitcoina będzie rósł w ciągu najbliższych pięciu lat. Partner Blockchain Capital również nie uważa, że ​​chińskie działania mają znaczący wpływ na wyniki BTC na wykresie.

Kurs Bitcoina długoterminowo

W wywiadzie dla Bloomberga Bogart wyraził swój optymizm co do przyszłości Bitcoina. Komentując potencjał dalszego wzrostu ceny BTC, oświadczył, że kryptowaluta ma spore szanse stać się hitem inwestycyjnym, ale trzeba na nią patrzyć długoterminowo. Dodał, że chwilowe trendy cenowe nie mają wpływu na „konsekwentne zmiany podstawowych zasad sieci”.

Innymi słowy Bogart stwierdza, że ​​BTC będzie nadal rosło na wykresie i konsekwentnie utrzymuje, że obecne spadki kursu nie będą miały żadnego negatywnego wpływu na podstawy i rozwój Bitcoina.

Nie przejmować się przepisami!

kurs bitcoinaPartner Blockchain Capital podkreślił także różnicę między Bitcoinem a cyfrowymi walutami, takimi jak Libra  Facebooka. Według niego BTC nie potrzebuje zgody organów nadzoru, by działać. A to ze względu na własny globalny zasięg i brak centralnego organu odpowiedzialnego za kryptowalutę. Jednak Bogart dodał też, że pojawienie się wyraźnych pomysłów regulacyjnych będzie korzystne dla szerszego przyjęcia BTC na rynku.

Komentując zaś rolę Chin w kwestii ewentualnego sukcesu kryptowaluty, dodał:

„Nie sądzę, że przyszłość Bitcoina jest w jakikolwiek sposób uzależniona od tego, co robią Chiny.”

Według Bogarta trudno jest odczytać dokładnie to, co planują władze w Pekinie w odniesieniu do cyfrowych walut i blockchaina.

Potwierdził także jednak, że napływ ostatnich wiadomości z Chin dotyczących kryptowalut i blockchaina, mógł odegrać dość znaczącą rolę w napędzaniu popytu na cyfrowe waluty i tokeny w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
cena bitcoin cena bitcoina cena btc kurs bitcoin kurs bitcoina kurs btc

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.