Wiadomości

Kryptowaluta TecraCoin będzie dostępna na giełdzie

TecraCoin ogłosiło na swoim profilu na Facebooku kilka ciekawych newsów. Inwestorów najbardziej zaciekawi zapewne fakt, że kryptowaluta projektu pojawił się […]

Data publikacji: 12 lipca 2020

bitbay

TecraCoin ogłosiło na swoim profilu na Facebooku kilka ciekawych newsów. Inwestorów najbardziej zaciekawi zapewne fakt, że kryptowaluta projektu pojawił się na giełdzie. I to już wkrótce, bowiem najprawdopodobniej w październiku tego roku!

TecraCoin na HotBit

W piątek zespół TecraCoin podsumował swoje ostatnie osiągnięcia.

„Wiadomością tygodnia jest to, że Tecra podpisała kontrakt z platformą handlu kryptowalutami HotBit. W 4 kwartale 2020 TecraCoin zostanie oficjalnie notowana na giełdzie kryptowalut (najprawdopodobniej w październiku)”

– zapowiada startup.

– Kryptowaluta TecraCoin (TCR) pojawi się na giełdzie kryptowalut HotBit w IV kwartale 2020 roku. Wybraliśmy tę giełdę jako pierwszą ze względu na jej globalny zasięg i dostęp do azjatyckich rynków. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia modelu biznesowego spółki Tecra. Wdrażana platforma inwestycyjna będzie miała na celu tokenizację projektów badawczych, a według raportu World Intellectual Property Organization (WIPO), rynki takie jak Chiny, Japonia i Korea Południowa przodują w ilości patentów – mówi Krzysztof Bochenek, Blockchain Advisor w TecraCoin.

Dodaje, że “według portalu CoinGecko, HotBit Exchange jest jedną z najbardziej zaufanych giełd kryptowalut na świecie, z rankingiem “Trust Score” 9/10. Platforma inwestycyjna będzie działała na rynku regulowanym, dlatego wybór zaufanych partnerów jest kluczowy dla jej rozwoju.”

Możecie też zobaczyć video o HotBit. Jest dostępne na platformie YouTube pod tym linkiem.

Inne sukcesy

Poza tym Tecra wzięła udziału w „CEE Startup Challange”. Warto przypomnieć, że zwycięzca konkursu otrzymuje 1 milionów euro na rozwój swoich projektów.

„Ponadto nasza firma została nominowana w konkursie „Polska Nagroda Innowacyjności” prowadzonym przez Polską Agencję Biznesu. Nagroda uznaje najbardziej innowacyjne i kreatywne uczelnie, firmy i instytucje działające w Polsce”

– dodaje startupu.

Do tego dowiadujemy się, że trwa projektowanie platformy inwestycyjnej Tecry.

Nasi programiści i projektanci pracują nad najbardziej odpowiednimi rozwiązaniami do wygodnego i niezawodnego użytkowania – dowiadujemy się od członków projektu. – Pracujemy nad pomysłami na modyfikację algorytmów hashingowych. Dzięki temu chcemy zwiększyć szybkość i wydajność, co pomoże zwiększyć bezpieczeństwo naszego blockchaina – dodają.

Cześć 👋Dzisiaj przejrzymy wszystkie ważne wiadomości od 6 do 10 lipca 📅- 🔝 Wiadomością tygodnia jest to, że Tecra…

Opublikowany przez TecraCoin Piątek, 10 lipca 2020

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion