Konferencja I Love Crypto & Blockchain już 18 marca w Warszawie!
Jacek WalewskiRedaktor Bitcoin.pl

Konferencji związanych z kryptowalutami i technologią blockchain trochę mamy na naszej polskiej scenie, rzadko jednak zdarza się, żeby takie wydarzenie organizowane było przez firmę, która konferencjami zajmuje się od ponad 10 lat. Konferencja I Love Crypto & Blockchain to wydarzenie, które czerpie najlepsze wzorce z organizowanej już od dawna i jednej z największych w Polsce konferencji marketingowych - I Love Marketing. Oznacza to dbałość o najdrobniejsze szczegóły i ogólnie doskonały odbiór całego wydarzenia.
https://www.youtube.com/watch?v=iFfi9E_uGJg
Prelegenci na I Love Crypto & Blockchain
Nawet najlepsza organizacja byłaby niczym, gdyby nie merytoryka występujących. Organizatorom udało się zebrać w jednym miejscu specjalistów, praktyków i zwolenników takich projektów jak Bitcoin, Ethereum, MakerDAO, Dash, Cardano czy Hyperledger z takich firm jak EY, Microsoft, IBM, KPMG, Trifinity, Alior Bank, AXA, Ziaja, Beesfund, Swap.ly, Input Output HK, Coinfirm, Billon, Trading Jam, Mr. Gugu & Miss Go, Tecra Coin, Hoard czy Oracle.Tym razem wystąpią:
Bartek Kiepuszewski (Makerdao) - "Zdecentralizowane finanse (DeFi) i rola MakerDAO w ich budowie." Lech Wilczyński (swap.ly) - "World War Crypto" Radosław Wojdowski (EY) - "Dlaczego tak duża firma jak EY stawia na blockchain publiczny?" Bartosz Bilicki (Trifinity.io) - "Jak będzie wyglądał świat po transformacji cyfrowej?" Marcin Szamotulski (Input Output) - "Podstawowe problemy platform smart kontraktowych i jak chce poradzić sobie z nimi Cardano" Marta Piekarska-Geater (Hyperledger) - “Hyperledger i użyteczność blockchainów prywatnych” Przemysław Karda (TecraCoin) - "Jak blockchain zrewolucjonizuje świat nauki?" Robert Więcko (Dash) - "Rewolucja kryptowalutowa a rzeczywistość" Rafał Zaorski (Trading Jam) - Temat zostanie podany w dniu konferencji Robert Kałuża (Billon Group) - "I ❤ Real Life Working Blockchain! Pieniądz elektroniczny, dokumenty, i więcej" Grant Blaisdell (Coinfirm) - "Temat zostanie podany wkrótce" Jakub Chmielniak (Mr. Gugu & Miss Go) - "Tokenizacja w nieoczywistych branżach w praktyce" Arkadiusz Regiec (Beesfund.com) - "Czy tokenizacja akcji jest w Polsce możliwa i opłacalna?" Sławomir Bubel (Hoard) - "Technologia blockchain i tokenizacja w grach"
Ponadto odbędzie się panel dyskusyjny na temat wdrożeń technologii blokchain. Wezmą w nim udział:
- Marek Gzowski z KPMG
- Tomasz Kozar z Microsoft Polska
- Piotr Beńke z IBM
- Maciej Tomkiewicz z Oracle
- Tomasz Sienicki z Alior Bank SA
- Bartosz Zaborowski z Ziaja
- Piotr Wójcik z AXA
Dlaczego warto uczestniczyć w nadchodzącej konferencji I Love Crypto & Blockchain?
- 14 świetnych prelegentów obcujących z tymi technologiami na co dzień;
- Prawie godzinny panel dyskusyjny z przedstawicielami dużych korporacji zaangażowanych w rozwój obszaru;
- Ludzie biznesu, którzy wykorzystują technologię blockchain i kryptowaluty w swoich firmach;
- Networking biznesowy z przedsiębiorcami, inwestorami, przedstawicielami dużych biznesów, deweloperami, żywo zainteresowanymi kryptowalutami i technologią blockchain;
- Afterparty, podczas którego zawarte kontakty mogą przerodzić się w świetne pomysły na biznes!
- Warto również pamiętać, że konferencja jest zgrywalizowana, co oznacza, że to uczestnicy głosują po każdej prezentacji i wybierają te najlepsze! Prelegenci zawsze bardziej się starają, kiedy wiedzą, że są oceniani :)
O autorze
Jacek Walewski
Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Poprzedni
Konferencja Blockchain i Finanse już w piątek 17 stycznia

Następny
IBM otrzymał patent dot. "samoświadomego tokena"
Chcesz być na bieżąco? Zaobserwuj nas w
ObserwujGoogle News
Newsletter Bitcoin.pl
Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.
Dbamy o ochronę Twoich danych. Polityka Prywatności

