Konferencja Blockchain i Finanse już 17 stycznia

2019-12-11 Imprezy, spotkania, konferencje

Już za nieco ponad miesiąc odbędzie się konferencja Blockchain i Finanse. Organizatorzy nie próżnują i znamy już większość prelegentów, którzy […]

Już za nieco ponad miesiąc odbędzie się konferencja Blockchain i Finanse. Organizatorzy nie próżnują i znamy już większość prelegentów, którzy wystąpią tego dnia w Warszawie. Wydarzenie będzie miało miejsce w centrum konferencyjnym MsMermaid Center at The Tides (ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa). Przestrzeń konferencji podzielona będzie na dwie sceny tematyczne – Finansową oraz Blockchain.

Na scenie Finanse zobaczymy m.in.:  Rafała Zaorskiego, Łukasza Zgiep (Beesfund), Bolesława Wójtowicz (Bogaty.man), Sławomira Muturi (fridomia.pl), Przemysław Słomskiego (slomski.us), Krzysztofa Wojczala (krzysztofwojczal.pl), Joannę Sikorską (Art Division) czy Pawła Bilnickiego (zarobmy.se). Poruszane przez nich tematy będą dotyczyć wolności finansowej, sposobów inwestowania, nieruchomości, sztuki oraz prawa.

Na scenie Blockchain wystąpią z kolei: Krzysztof Piech, Marek Kirejczyk (ETH Works),  Piotr Włodarek, Jacek Czarnecki (MakerDAO), Tomasz Drwięga (ETH Parity), Artur Kuczmowski (Kancelaria Thompson&Stein), Adam Betka (Bithub.pl), Szymon Słodczyk (Value) czy Kajetan Komar-Komorowski (Lex Secure). Zakres poruszanych tematów na tej scenie będzie równie szeroki. Tematy wystąpień będą dotyczyć rozwiązań technicznych, sposobów inwestowania, analizy czy zagadnień prawnych.

prelegenci-1024x572

Na każdej ze scen odbędą się także po 3 panele dyskusyjne. Pełną listę prelegentów, dyskutantów, ich sylwetki oraz tematy jakie będą poruszać, znajdziecie na stronie konferencji – https://kbif.pl/.

Po części konferencyjnej będzie miała miejsce gala rozdania nagród Nexus 2019. Nagrody branżowe – Nexusy (ang. ogniwa), zostały tak opracowane, aby symbolizować dokonania zarówno osób, jak i całych zespołów pracujących na rzecz adopcji nowych technologii w Polsce. W tym roku zostaną również przyznane dodatkowe nagrody dla najlepszych wystąpień z poszczególnych scen. Galę rozdania nagród uświetni występ satyryka Andrzeja Poniedzielskiego.

Bilety na konferencję Blockchain i Finanse są już w sprzedaży

Dostępne są w kilku wariantach cenowych. Bilet normalny upoważnia nas do wejścia na konferencję, uczestnictwo w prelekcjach i panelach dyskusyjnych. Można też kupić bilet normalny rozszerzony o uczestnictwo w gali rozdania nagród Nexus 2019 wraz z występem kabaretowym. Dostępne są również bilety VIP. W ich cenie poza uczestnictwem w konferencji mamy zapewniony dostęp do strefy VIP, a w niej poczęstunek, całodzienny catering VIP, spotkania z prelegentami oraz zarezerwowane miejsca w pierwszych rzędach podczas gali. W pierwszej turze sprzedaży bilety normalne kupimy za 100 zł netto, normalny rozszerzony o galę za 200 zł netto, a bilet VIP za 700 zł netto. Ceny biletów będą rosły wraz ze zbliżaniem się terminu konferencji. Obecne, promocyjne ceny obowiązują do 18 grudnia.

Szczegółowe informacje o konferencji, prelegentach, gali Nexus 2019 oraz cenach biletów znajdują się na stronie wydarzenia: https://kbif.pl/.

Serdecznie zapraszamy!

Tagi
Blockchain Blockchain i Finanse finanse konferencja blockchain i finanse

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.