za
lider kiss

Lider Kiss inwestuje w kryptowaluty

Binance Launchpool

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Frontman Kiss i zarazem fan kryptowalut, Gene Simmons, jest zainteresowany inwestowaniem w Bitcoina, Ether, XRP i Dogecoina.

Lider Kiss stawia na BTC, ETH, XRP i DOGE

Gene Simmons, legenda rocka i znany zwolennik kryptowalut, potwierdził, że nadal inwestuje na rynku cyfrowych aktywów. Teraz kupił kilka kolejnych nowych walorów. Obecnie jest ponoć właścicielem m.in. XRP i Dogecoina (DOGE). Muzyk nie powiedział jednak, ile zainwestował i dodał, że jego oświadczenie nie jest rekomendacją inwestycyjną. Fani Kiss dowiedzieli się jednak, że posiada też Bitcoiny, Ethery (ETH) i Litecoiny (LTC). Ma podobno też plany dotyczące dalszych zakupów.

Simmons od dawna jest znany m.in. z tego, że inwestuje na giełdach kryptowalut. W 2017 roku powiedział, że zainteresował się Bitcoinem w ramach swojej strategii inwestycyjnej.

Interesuje mnie Bitcoin, ale tylko jako element pełnej układanki inwestycyjnej – przyznał.

Decyzja Simmonsa, aby zainwestować w DOGE i XRP, nastąpiła teraz, czyli w czasie, gdy oba walory zdrożały. Niektórzy sugerują, że to efekt działań społeczność Reddita r / Wallstreetbets.

Największy zespół świata rocka

Lider Kiss z pewnością ma spore środki, które mogą mu pomóc inwestować w kryptowaluty. Jego zespół to jedno z najbardziej dochodowych przedsięwzięć w historii muzyki. Choć złośliwi nazywają go “rockowym cyrkiem”, formacja może pochwalić się setkami tysięcy fanów na całym globie.

Kiss powstało na początku lat 70.  Jak podaje Wikipedia, “zespół ma w swoim repertuarze utwory reprezentujące glam rock, hard rock, heavy metal, rock’n’roll.” Grupę założyli Simmons i Paul Stanley. Szybko zrozumieli, że kluczem do sukcesu są nie tylko chwytliwe melodie, ale też sceniczne popisy. Stąd muzycy słyną ze swoich charakterystycznych, demonicznych makijaży.

Dziś Kiss to zespół-instytucja, która nie tylko regularnie koncertuje, ale wydaje też gadżety ze swoim logotypem.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

kiss[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
69 818,80 USD5,39%
Ethereum logo
EthereumETH
3401,52 USD10,57%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,05%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
586,60 USD2,11%
Solana logo
SolanaSOL
182,39 USD7,27%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,04%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3396,24 USD10,47%
XRP logo
XRPXRP
0,53 USD4,28%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,59 USD4,16%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,16 USD5,40%