Komunikat prasowy

Karta Visa MCO dostępna w całej Unii Europejskiej

Crypto.com osiągnęło kolejny kamień milowy na drodze do masowej adopcji kryptowalut. Od 15 maja karty Visa MCO będą wysyłane do […]

Data publikacji: 18 maja 2020

bitbay

Crypto.com osiągnęło kolejny kamień milowy na drodze do masowej adopcji kryptowalut. Od 15 maja karty Visa MCO będą wysyłane do 31 krajów Europy. Tym samym czyniąc z firmy jedynego dostawcę, oferującego swoje karty krypto/fiat w Azji, całej Unii Europejskiej oraz USA.

Dodatkowo Crypto.com zwiększyło kwotę swojego ubezpieczenie gwarantowanego przez Lloyd’s Syndicate (zrzeszenie niezależnych ubezpieczycieli) ze 100 mln USD, do 360 mln USD. Poza nowymi możliwościami oraz zwiększonym bezpieczeństwem, Crypto.com przygotowało również dwie niespodzianki dla swoich użytkowników – ale o tym, na końcu artykułu.

Karta Visa MCO od Crypto.com

Karta Visa MCO po raz pierwszy trafiła na rynek w Singapurze, w 2018 roku. Dziś korzystać z karty można w Azji i USA, a także na wszystkich rynkach europejskich. W praktyce oznacza to, że kolejne 530 mln ludzi będzie miało ułatwiony dostęp do kryptowalut.

Warto przypomnieć, że posiadacze kart mogą cieszyć się licznymi bonusami i rabatami z samego faktu posiadania karty. Przykładowo, wydając waluty fiat, możemy otrzymać do 5% cash back-u w kryptowalutach. W związku z pandemią, ilość powracających w kryptowalutach pieniędzy na naszego konto została zwiększona do nawet 10% dla kart metalowych oraz do 5% w przypadku kart plastikowych.

Crypto.com oferuje 5 różnych kart bez żadnych rocznych, czy miesięczny opłat z tytułu ich posiadania. Dodatkowo wybrane karty dają 100% upustu na Netlix’a, Spotify oraz Amazon Prime, a także dostęp do lotniskowych loży. Do tego dodajmy zerowe prowizje za wypłaty w bankomatach, płatności zbliżeniowe oraz atrakcyjne prowizje podczas przewalutowań.

Ubezpieczenie na 360 mln USD w Lloyd’s Syndicate

W roku 2012, Crypto.com zabezpieczyło kontrakt ubezpieczeniowy na kwotę 100 mln USD z Lloyd’s Syndicate. 11 maja, firma ogłosiła na swoim blogu, że kwota ubezpieczenia została zwiększona do 360 mln USD. Przyczyni się to do drastycznego polepszenia bezpieczeństwa dla wszystkich, ponad 2 mln użytkowników platformy, którzy są chronieni przed utratą i zniszczeniem mienia, a także kradzieżą w skutek działania osób trzecich.

Jest to kolejny ogromny krok ku masowej adopcji kryptowalut. Zgodnie z raportem Forbes’a ze wszystkich kryptowaluty, których łączna kapitalizacja oscyluje w granicach 250-300 mld USD, zaledwie 1 mld USD jest ubezpieczona. Niestety pozostawia to spore pole do manewru dla przestępców, których działalność w 2019 roku spowodowała straty rzędu 4.5 mld USD na całym świecie. Natomiast zgodnie z ostatnim badaniem, które Crypto.com przeprowadziło wraz z Economist Intelligence Unit (EIU), obawy dotyczące bezpieczeństwa stanowią barierę szerszej adopcji kryptowalut dla niemal 1/3 respondentów.

Listing ICON i 500 000 USD w ICX z 50% rabatem

Z okazji listingu nowego tokena na platformie – ICON (ICX) – Crypto.com postanowiło zorganizować promocję, w której do zgarnięcia jest ekwiwalent tokenów o wartości 500 000 USD z 50% upustem. Listing odbędzie się 26 maja 2020 roku.

Zasady partycypacji są podobne jak w przypadku promocji z okazji Halvingu Bitcoina. Maksymalna alokacja przecenionych ICX na każdego uczestnika będzie zależała od stake-owanych tokenów CRO:

W przypadku gdy całkowita wartość wszystkich kontrybucji przekroczy ilość tokenów przeznaczonych na promocję, to alokacja dla każdego uczestnika zostanie obliczona według poniższego wzoru:

Więcej na temat promocji przeczytasz tutaj: LINK.

Wygraj samochód Tesla Model S

Zarejestruj się na Crypto.com Exchange i wygraj Tesla Model 3, lub codzienne nagrody sięgające równowartości 1000 USD w BTC, do końca maja.

Początek konkursu: Środa, 13 maja 2020, 07:00 UTC
Koniec konkurs: Piątek, 12 Czerwca 2020, 00:00 UTC

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na giełdzie Crypto.com (korzystając z tej instrukcji możesz dodatkowo zgarnąć 50 USD za rejestrację), a następnie:

  • Wziąć udział w losowaniu, w którym jeden szczęśliwy użytkownik wygra Tesla Model 3 lub ekwiwalent w tokenach CRO;
  • Wziąć udział w codziennym losowaniu, w którym jeden szczęśliwy użytkownik wygrywa ekwiwalent 1000 USD w BTC każdego dnia.

Aby odebrać nagrody trzeba spełnić następujące wymagania:

  • Zdeponować kryptowalutę (lub kryptowaluty) na łączną kwotę minimum 1000 USD (kwota przeliczana jest w momencie depozytu);
  • W trakcie trwania promocji, wykonać przynajmniej 10 transakcji na giełdzie;
  • Stake-ować minimum 10 000 tokenów CRO.

Więcej informacji o konkursie przeczytasz tutaj: LINK.

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion