Justin Sun wkracza w świat polityki

H.E. Justin Sun 👨🚀 🌞@justinsuntron(1/6)✉️Dear #TRONICS, developers, and all my friends: I am thrilled to share with everyone about the significant milestone of the #TRON protocol and my appointment as the Ambassador. 📢The #TRON blockchain protocol is now essentially decentralized.
To naprawdę zaszczyt służyć jako ambasador WTO w Grenadzie. Cieszę się z możliwości reprezentowania tego kraju i współpracy z kierownictwem WTO w celu ożywienia światowego handlu na różne sposoby. Zwłaszcza rozwoju solidnej gospodarki cyfrowej na arenie międzynarodowej.Warto również zauważyć, że Sun może również ustąpić z zajmowania się codziennymi operacjami w Tron Foundation. Według CoinDesk powiedział on, że Fundacja Tron "rozwiąże się do przyszłego roku, a trzy super węzły związane z nim wkrótce przejdą na emeryturę z sieci technicznej Tron."
Justin Sun i słynny lunch z Donaldem Trumpem
W 2019 roku Justin Sun zaprosił Donalda Trumpa na lunch, w którym miał wziąć udział również Warren Buffett i różni eksperci ze świata kryptowalut. Skąd wzięło się to zaproszenie? Trump napisał na Twitterze posty dot. jego stanowiska względem bitcoina, kryptowalut i LibraCoin. Okazało się, że prezydent USA może i jest fanem social media, ale nie przepada już za nowinkami technologicznymi z rynku blockchaina. Sun szybko zareagował na posty zapraszając Trumpa na słynny lunch:Panie prezydencie, jest Pan wprowadzany w błąd przez fake newsy. #Bitcoin i #Blockchain to wielka szansa dla USA! Chciałbym zaprosić Pana na lunch z liderami [rynku] kryptowalut wraz z @WarrenBuffett 25 lipca. Gwarantuję Panu, po tym lunchu nikt nie będzie wiedział więcej o kryptowalutach niż Pan!”
O autorze
Zafascynowałem się Bitcoinem w 2012 roku i niedługo później na swoim komputerze zacząłem kopać pierwsze BTC. Wtedy jeszcze traktując to jako zajawkę założyłem bloga na temat Bitcoina, gdzie opisywałem podstawy działania tej kryptowaluty. Kilka lat później zostałem redaktorem naczelnym portalu Bitcoin.pl. Od ponad dekady działam na styku edukacji, biznesu i innowacji, współpracując z największymi giełdami i startupami z rynku kryptowalut. Wraz z moim zespołem wprowadzam naszych odbiorców w świat cyfrowych aktywów i Web3. Kontakt w sprawie współpracy: pawel.binkowski@bitcoin.pl

WhatsApp testuje płatności za pomocą portfela Novi

Miliarderzy powinni płacić więcej podatków - uważa CEO FTX
Newsletter Bitcoin.pl
Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.
Dbamy o ochronę Twoich danych. Polityka Prywatności




