za

Jest szansa na dalsze wzrosty? – Analiza Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Chilliz i inne

Binance Launchpool

Po wzrośnie o ponad 7 tysięcy dolarów, tj. 43 proc. w ciągu zaledwie 22 dni, Bitcoin od pewnego czasu stabilizuje się nieco poniżej pułapu 23 tysięcy dolarów, gdzie przebiega linia tendencji wzrostowej wyznaczająca górne ograniczenie obserwowanego między wrześniem a listopadem ub.r. kanału wzrostowego. Wiele wskazuje na to, iż na przestrzeni najbliższych dni kurs BTC dalej będzie się stabilizował, bądź nawet spadnie do 21 350 dolarów, oczekując przyszłotygodniowego posiedzenia Rezerwy Federalnej, którego wydźwięk będzie mógł z kolei napędzić kolejny rajd wzrostowy na notowaniach kryptowalut.

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności