Wiadomości

Jason Calacanis: „99% krypto projektów nadaje się na śmietnik”

Jason Calacanis, wczesny inwestor firm takich jak Robinhood i Uber, twierdzi, że prawie wszystkie projekty kryptowalutowe są prowadzone przez „urojonych” […]

Data publikacji: 29 czerwca 2020

bitbay

Jason Calacanis, wczesny inwestor firm takich jak Robinhood i Uber, twierdzi, że prawie wszystkie projekty kryptowalutowe są prowadzone przez „urojonych” idiotów.

99% krypto projektów nadaje się na śmietnik

Znany inwestor i internetowy przedsiębiorca Jason Calacanis twierdzi, że 99% projektów kryptowalutowych to „śmieci” i są one prowadzone przez niewykwalifikowane osoby. Calacanis wierzy jednak, że pozostałe 1% z nich, może odmienić losy świata.

Według tweeta opublikowanego w dniu 27 czerwca, przez wczesnego inwestora aplikacji takich jak Uber, czy Robinhood, prawie wszystkie projekty kryptowalutowe na świecie, są pod nadzorem „niewykwalifikowanych idiotów” lub „oszustów”, których „umiejętności są poniżej średniej”.

Calacanis stwierdził jednak, że projekty o największym potencjale, które nie „nadają się na śmietnik” są przedmiotem jego zainteresowania:

„Czekam, aż ten 1% dostarczy swój produkt, żebym mógł porozmawiać z ich klientami.”

Altcoiny radzą sobie lepiej niż Bitcoin

Cointelegraph poinformował w zeszłym tygodniu, że wiele tokenów DeFi, w tym Aave (LEND) i MakerDAO (MKR), odnotowało dwucyfrowe wzrosty. Wiele z nich osiągnęło nawet lepsze wyniki niż sam Bitcoin (BTC), którego cena w ostatnim czasie, spadła poniżej 9.000 dolarów więcej niż jeden raz.

Poglądy Calacanisa zmieniły się na przestrzeni jednego roku. Jeszcze w maju 2019 roku przewidywał on bessę, podczas której cena BTC „spadnie prawdopodobnie do 500 dolarów, jeśli nie do zera”. Podczas ostatniego wywiadu z Anthonym Pompliano, przedsiębiorca powiedział, że jest skłonny zainwestować w BTC maksymalnie 3 % swojego portfolio.

 

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.