za
jak elon musk zabil twittera bitcoin radio

Jak Elon Musk zabił Twittera

Cześć, witajcie w kolejnym odcinku Bitcoin Radio Podcast! Dziś czeka nas prawdziwa porcja ekscytujących informacji związanych z kryptowalutami, więc już teraz zróbcie sobie wygodnie i słuchajcie uważnie!

Zaczynamy od jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci współczesnego przemysłu – Elona Muska! Okazuje się, że po wykupieniu Twittera za oszałamiającą sumę 44 mld USD, Musk ma w planach ogromną rewolucję. Chce stworzyć platformę X, która zintegruje się ze sztuczną inteligencją xAI. To nie tylko rebranding Twittera, ale wizja “aplikacji do wszystkiego”, która ma wywrócić rynek i wyprzedzić konkurencję. Czy jego ambitne plany okażą się sukcesem? Pozostaje nam śledzić rozwój tej fascynującej historii!

A teraz przenosimy się do świata komiksów Marvela, gdzie kolekcja NFT Stana Lee odniosła wielki sukces. Ponad 8000 cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich powiązanych z legendarnym twórcą zostało wyprzedanych niemal natychmiast. Ta wyjątkowa kolekcja została wydana w hołdzie dla Stana Lee z okazji setnej rocznicy jego urodzin. To prawdziwa gratka dla fanów komiksów i kryptowalut!

Oczywiście, nie mogliśmy pominąć tematu “wielorybów” – właścicieli portfeli z dużą ilością kryptowalut, których ruchy mają ogromny wpływ na rynek. W ostatnich miesiącach aktywność wielorybów BTC wzrosła i jest najwyższa od ponad roku. Co to oznacza dla całego rynku? Jeden z wielorybów BTC wybudził się po ponad 11 latach snu, przenosząc swoje 1037 BTC na nowy adres. To naprawdę interesujący rozwój w świecie kryptowalut!

Na koniec przenosimy się do projektu Worldcoin od Sama Altmana, CEO OpenAI. To fascynująca kryptowaluta, która łączy technologię blockchain z biometrią. Każdy użytkownik musi wyrobić swoją cyfrową tożsamość przez skanowanie siatkówki. Worldcoin ma być “nową tożsamością systemu finansowego”. Czy ten innowacyjny projekt zaskoczy świat kryptowalut?

To wszystko w dzisiejszym odcinku Bitcoin Radio Podcast! Czekają nas emocjonujące tematy, więc nie przegapcie żadnej chwili! Zapraszamy do słuchania i czerpania wiedzy z naszego najnowszego wydania!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności