za
Infoshare 2022 - największa w Polsce konferencja technologiczna już 6 października

Infoshare 2022 – największa w Polsce konferencja technologiczna już 6 października

6 października po raz 16. rusza Infoshare – największa konferencja technologiczna w CEE. W tym roku czołowi prelegenci z całego świata spotkają się w, by dyskutować na takie tematy, jak Web3, metaverse w biznesie, Tech4Good oraz ukraiński ekosystem startupów i IT w obliczu wojny. To dwudniowe wydarzenie co roku gromadzi w Gdańsku ok. 6 tys. osób.

Metaverse, Web3 i Tech4Good

Tegoroczna edycja to aż 6 scen, na których specjaliści z Polski i zagranicy omawiać będą zagadnienia dotyczące najnowszych rozwiązań w biznesie, Web3, Tech4Good, a także trendów programistycznych i marketingowych. Wśród prelegentów zobaczymy m.in. takie osobistości jak Natalia Hatalska – CEO i założycielka infuture.institute, jedna z najbardziej wpływowych kobiet według Financial Times, czy Allister Frost – pionier cyfrowej transformacji, pierwszy szef strategii marketingu cyfrowego w firmie Microsoft, który podzieli się swoim wyjątkowym doświadczeniem i pomysłami na rozwijanie ludzkich relacji z technologią.

Infoshare 2022 - największa w Polsce konferencja technologiczna już 6 października

Podczas Infoshare 2022 swoją wiedzą z zakresu metaverse i jego wykorzystania w biznesie podzielą się eksperci z branży. QuHarrison Terry przybliży słuchaczom przemianę metaversu z fikcji literackiej w rzeczywistość, a Wiktoria Wójcik (inStreamly) opowie o tym, dlaczego metaverse jest bliżej niż myślimy i dlaczego ta cyfrowa transformacja dotyczy nas wszystkich. Mike Butcher (TechCrunch) razem ze słuchaczami rozważy przyszłość poniekąd już istniejących metaversów i to, czy powstanie oprogramowanie, które pozwoli nam do nich wejść.

Wiele wystąpień będzie poświęconych ekosystemowi startupów oraz Tech4Good. Magdalena Marzec z Too Good To Go opowie o zrównoważonym skalowaniu biznesu, a Michał “Misza” Piosik z AC/VC Foodtech Impact Fund wyjaśni, dlaczego warto inwestować w startupy pozytywnego wpływu. Szymon Sypniewicz z RAMP, na bazie doświadczenia pracy z ponad 500 projektami Web3, podzieli się z uczestnikami swoimi przemyśleniami i przewidywaniami w tym obszarze. Zostanie także poruszony wątek kondycji ukraińskich startupów i biznesu w obliczu wojny – o tym, jak sobie radzą opowiedzą m.in. Andrii Degeler z TNW, Sasha Garcia Gavrylyuk z Growth Factory oraz Dmitry Vartanian z SID Venture Partners.

Infoshare 2022 – tu spotyka się biznes

Infoshare 2022 - największa w Polsce konferencja technologiczna już 6 października

Infoshare 2022 jak co roku, będzie przestrzenią do licznych spotkań młodych biznesów z inwestorami z całego świata. Startupy obecne na konferencji, będą mogły zaprezentować się przed ponad 100 funduszami VC, m.in. Pracuj Ventures, bValue, EBAN czy Sunfish Partners. Rozmowy odbywać się będą podczas indywidualnych spotkań matchmakingowych online i offline, umawianych przy użyciu dedykowanego narzędzia.

Infoshare to arena spotkań dla startupów, inwestorów i międzynarodowych korporacji. W tym roku planujemy obecność ponad 100 wystawców, m.in. Startupy ponadto mają możliwość zaprezentowania się w specjalnie stworzonym wirtualnym Startup Expo oraz podczas Startup Contest

– zapowiada Grzegorz Borowski, CEO Infoshare, organizator konferencji.

Networking przez wielkie N

Podczas konferencji odbędzie się również Investor Meetup, dający wyjątkową okazję do networkingu wśród profesjonalistów z branży inwestycji w młody biznes. Warto pamiętać, że Infoshare 2022 to nie tylko wystąpienia, ale szereg innych aktywności. Dla uczestników konferencji nastawionych na networking przewidziano liczne imprezy dodatkowe, m.in. popularne Great Networking Party, podczas której wystąpi duet KARAŚ/ROGUCKI. W ramach konferencji odbędzie się również Welcome Dinner na gdańskim stadionie oraz rejs Sunset Leaders’ Boat Trip.

Bilety

Wstęp na konferencję zapewniają bilety dostępne na stronie organizatora, w tym darmowy Basic Pass, dostępny po wcześniejszej rejestracji.

O Infoshare

Największa konferencja technologiczna CEE Infoshare to ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów oraz kilka scen tematycznych. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników – wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy.

Flagowe wydarzenie Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami, startupami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Konferencji towarzyszy konkurs Startup Contest z nagrodami o wartości 30 000 euro w gotówce.

Infoshare 2022 - największa w Polsce konferencja technologiczna już 6 października

Po więcej informacji na temat konferencji zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia oraz kanałach social media.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.