za

IEO BitBay: ruszyła sprzedaż ostatniej puli tokenów QARK

W ramach IEO BitBay ruszyła sprzedaż ostatniej puli tokenów QARK. Będzie trwała do 23 marca 2020 roku, a obecna cena wynosi 0,39 USD za token. Za tokeny możecie zapłacić kryptowalutami: BTC, ETH, USDC oraz walutami FIAT: PLN, USD, GBP i EUR bezpośrednio z salda na giełdzie.

IEO BitBay

BitBay IEO QANPrzypomnijmy, że BitBay wystartował z IEO Launchpad stosunkowo niedawno. To najnowszy produkt giełdy, który umożliwia przedsiębiorcom organizację własnego IEO i pozyskanie funduszy na realizację projektów poprzez sprzedaż tokenów.

BitBay jako jeden z pierwszych podmiotów na rynku IEO udostępnił możliwość zakupu tokenów w walutach FIAT. Użytkownik może nabyć tokeny IEO bezpośrednio z salda na koncie BitBay, przy użyciu kryptowalut (BitcoinEther, USDC) i czterech walut FIAT (PLN, EUR, USD i GBP). Dzięki Launchapad’owi użytkownicy giełdy w jednym miejscu znajdą informacje na temat projektu: opis przedsięwzięcia dostarczony przez emitenta tokenów, whitepaper’a oraz dodatkowe linki, które pozwolą szczegółowo zapoznać się z ofertą IEO.

QAN Blockchain Platform od Centrum Circle przedstawia się jako pierwsza bezpieczna kwantowo, szybka i wielojęzyczna platforma wykorzystująca kryptografię kwantową, obsługująca internetowe transakcje we wszystkich głównych językach. Jej celem jest spełnienie rzeczywistych wymagań instytucji finansowych i branż stosujących kryptowaluty. QAN zidentyfikował kluczowe funkcje potrzebne graczom branżowym, programistom i użytkownikom platformy i połączył je w jedno potężne rozwiązanie.

QAN łączy siły z Oracle Chainlink

Warto dodać, że QAN integruje się teraz ze zdecentralizowaną strukturą Chainlink, aby umożliwić deweloperom “uzyskanie rzeczywistych danych odpornych na manipulacje”.

“QANplatform z radością ogłasza planowaną integrację z Chainlink, zdecentralizowaną siecią Oracle, która umożliwia inteligentnym umowom bezpieczny dostęp do danych poza łańcuchem, internetowych interfejsów API i tradycyjnych płatności bankowych”

– czytamy na stronie projektu.

“[…] programiści QAN będą mogli tworzyć bardziej złożone projekty inteligentnych umów, które wykorzystują zasoby spoza platformy blockchain QAN.”

– dodają twórcy.

Niektóre potencjalne przypadki użycia, które rozważane są teraz po integracji z Chainlink, obejmują:

  • Zdecentralizowane pozyskiwanie ceny QARK/USD, aby umożliwić przedsiębiorstwom obliczanie opłat transakcyjnych w USD, a jednocześnie płacenie za pomocą QARK,
  • Bezpieczne połączenie z urządzeniami Internetu Rzeczy (IoT) w celu uruchomienia nowych produktów ubezpieczeniowych, łańcucha dostaw i logistyki.

Johann Polecsak, CTO i współzałożyciel QANplatform skomentował integrację:

“Uważam, że zapewnienie programistom możliwości terminowego tworzenia wydajnych smart kontraktów jest niezbędnym krokiem do osiągnięcia pożądanego celu, jakim jest masowe przyjęcie [naszych rozwiązań]. Możemy to osiągnąć jedynie poprzez rzeczywistą integrację i współistnienie z platformami, z których ludzie już korzystają. Dzięki rozwiązaniom Oracle jesteśmy w stanie to zrobić.”

Jak kupić tokeny IEO?

Na swojej stronie BitBay opublikował krótki przewodnik, w jaki sposób dokonać zakupu tokenów IEO. Znajdziecie go tutaj. Proces jest prosty i przyjazny dla użytkownika:

Krok 1 – Zaloguj się i przejdź do zakładki IEO Launchpad. Pamiętaj, że aby dokonać zakupu.
Krok 2 – Zdecyduj, ile tokenów chcesz kupić.
Krok 3 – Wybierz, z którego portfela ma zostać pobrana płatność. Możesz wybrać saldo w następujących walutach: USD, GBP, EUR, PLN, BTC, ETH, USDC.

Zapoznaj się z ofertą IEO QAN Blockchain Platform na BitBay.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
68 905,31 USD3,92%
Ethereum logo
EthereumETH
3187,65 USD3,42%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,18%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
579,77 USD0,77%
Solana logo
SolanaSOL
180,81 USD6,46%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD-0,16%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3201,41 USD3,89%
XRP logo
XRPXRP
0,52 USD2,89%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,53 USD2,91%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,15 USD2,99%