Airdropy

Gotowy na Airdrop SwissBorg? Zgarnij 250 CHBS (~750 PLN)

SwissBorg to szwajcarski projekt fintech. Powstał w 2018 roku, zbierając swój kapitał poprzez ICO. Zbiórka osiągnęła niezwykły sukces – zgromadzono […]

Data publikacji: 11 lutego 2021

bitbay

SwissBorg to szwajcarski projekt fintech. Powstał w 2018 roku, zbierając swój kapitał poprzez ICO. Zbiórka osiągnęła niezwykły sukces – zgromadzono 50 milionów dolarów, tym samym SwissBorg stał się największym w historii ICO zorganizowanym w Szwajcarii.

Swissborg to jednak przede wszystkim aplikacja wealth-managementowa skoncentrowana na prostym, przyjaznym i wciągającym projekcie. Założeniem produktów SwissBorg jest postawienie społeczności w centrum. Jak na swojej stronie podkreślają twórcy, ich celem jest dążenie do funkjconowania zdecentralizowanych narodów.

Airdrop SwissBorg

SwissBorg organizuje darmowy airdrop BTC oraz tokenów CHSB swoim nowym użytkownikom. Dystrybucja środków podzielona jest na dwie fazy. O pierwszej z nich pisaliśmy już wcześniej na bitcoin.pl.

W tym artykule skupimy się na wymaganiach związanych z drugim airdropem, w którym do zdobycia jest aż 250 tokenów CHBS, które na dzień pisania artykułu stanowią równowartość 750 PLN.

W tym etapie SwissBorg podzieli się z nami nagrodami o wartości $500 000 w Bitcoinie, a także tokenami CHSB. Aby wziąć udział w airdropie, musimy pobrać SwissBorg Community App – specjalną aplikację projektu, która pozwala nam brać udział w szybkich i prostych zadaniach. Dodatkowo uzyskujemy dostęp do newslettera oraz analiz rynku Bitcoina.

Jak wziąć udział w Airdropie?

  1. Pobierz aplikację SwissBorg Community na Androida lub IOS – wystarczy wpisać w Google Play lub iStore „Swissborg Community App”.
  2. Zarejestruj konto i wykorzystaj specjalny kod bonusowy: “374DKYI” – otrzymasz 3000 dodatkowych punktów. Aby wpisać kod, kliknij na ikonę profilu w prawym górnym rogu, i wybierz opcję „referral code”, a następnie podaj kod: “374DKYI”.
  3. Graj i przewiduj: możesz zdobyć udział w 500 000 dolarach w BTC, które zostaną rozdane graczom.
  4. Odblokuj osiągnięcia i zbierz odznaki, za które otrzymasz do 250 tokenów CHSB.
  5. Wykorzystaj link afiliacyjny z aplikacji i polecaj ją znajomym, aby otrzymać kolejne 3000 punktów.
  6. Im więcej masz punktów, tym wyższy Twój ranking i nagroda, którą otrzymasz po zakończeniu Airdropu.
  7. Swissborg rozdzieli nagrody w BTC między 20 000 najlepszych graczy.
  8. Nagrody zostaną przesłane na Twój portfel w WealthApp w przeciągu 90 dni od zakończenia konkursu. W związku z tym należy dokonać weryfikacji KYC poziomu 1 w aplikacji przed dystrybucją.

Tokeny CHBS w momencie pisania artykułu kosztują $0,79 za sztukę. w przypadku otrzymania 250 po zakończeniu Airdropu, możemy zarobić pokaźną sumę do wykorzystania jako HODL lub na kolejne inwestycje.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion