za
gamerhash

GamerHash łączy siły z Purple Penguin i The Nemesis

2021-10-24
Wiadomości
Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

GamerHash łączy siły z Purple Penguin i The Nemesis! Ich współpraca będzie skupiać się na wspólnych celach, takich jak edukacja graczy, NFT i adopcja zdecentralizowanych gier.

Nie możemy się doczekać, aby wymieszać nasze społeczności i zdobyć nowych użytkowników. Jednocześnie cieszymy się, że nasi użytkownicy będą mogli wykonywać nowe zadania Play&Earn związane z metawersem i innymi mini grami

– mówią przedstawiciele projektu GamerHash.

Plany Purple Penguin, The Nemesis i GamerHash

W związku z ogłoszeniem naszego partnerstwa, twórcy trzech projektów ogłosili nadchodzący dwutygodniowy event. Odbędzie się on w dniach 20-29 października, a następnie druga część w dniach od 4 do 12 listopada. 20 października uczestnicy wezmą udział w specjalnym intro, na którym zostaną zaprezentowani partnerzy oraz przedstawiony zostanie harmonogram imprezy. Każdego dnia gracze będą zmagać się w wyzwaniach z fantastycznymi nagrodami. Ponadto, odbędzie się konkurs wideo na Twitterze oraz impreza zamykająca event w dniu 13 listopada. To właśnie wtedy organizatorzy rozdadzą nagrody oraz opowiedzą na temat nowych funkcji The Nemesis, Purple Penguin i GamerHash.

Już wkrótce użytkownicy będą mogli znaleźć NFT The Nemesis na rynku, ponieważ będą one oparte na blockchainie Ethereum. Wspólnym celem projektów jest rozszerzenie ekosystemów na skalę globalną, wzajemne promowanie się oraz łączenie funkcji wydobywczych GamerHash z dobrą zabawą w The Nemesis.

Wiemy, że nie ma nic lepszego niż Play&Earn! Od teraz zarabianie i granie będzie jeszcze bardziej wygodne i łatwe! Możecie spodziewać się zadań, które będą nagradzane w GHX. Oprócz tego za niektóre z nich można będzie otrzymać nagrodę także w $PEBBLE, NFT, rzadkich kartach oraz ekwipunku.

– zapowiadają włodarze projektów.

O Purple Penguin

Purple Penguin to organizacja, która łączy gry blockchain i działalność charytatywną. Jej celem jest wspieranie ochrony klimatu i organizacji charytatywnych dla dzieci poprzez kryptowaluty, NFT i gry blockchain. Firma została założona przez Kevina Lawsona i Chantal Plourde w dniu 25 lipca 2021 roku. Purple Penguin oferuje interaktywną walutę i NFT, które pomagają ratować planetę. Możliwe jest granie w mini-gry w metawersie antARTica i otrzymywać nagrody w postaci NFT i natywnych tokenów Purple Penguin – $PEBBLE.

O The Nemesis

The Nemesis to firma założona w 2019 roku przez Alessandro De Grandi i Riccardo Zanini. Założyciele stworzyli unikalną wirtualną przestrzeń, w której użytkownicy mogą grać w gry, oferować usługi, sprzedawać produkty, organizować wydarzenia na żywo i rozwijać swoje środowisko fantazji. Dzięki The Nemesis, każdy członek może podbijać metawersy i zbierać NFT Companions – cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie działające na blockchainie Ethereum.

O GamerHash

GamerHash to ekosystem, w którym użytkownicy mogą grać w gry i zarabiać GamerCoin (GHX), który jest natywnym tokenem GamerHash. Jego członkowie mogą korzystać z mocy swojego komputera i wydobywać kryptowaluty oraz zarabiać GHX i GUSD poprzez wykonywanie zadań na oryginalnej platformie Play&Earn. GamerCoin (GHX) może zostać wypłacony lub wymieniony na +600 produktów cyfrowych w GamerHash Store. Jest on również notowany na najlepszych giełdach kryptowalutowych, takich jak np. Crypto.com, KuCoin i Bithumb.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
66 652,29 USD-2,76%
Ethereum logo
EthereumETH
3475,06 USD-2,53%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,00%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
600,82 USD-3,15%
Solana logo
SolanaSOL
147,33 USD-4,94%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3474,15 USD-2,53%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,02%
XRP logo
XRPXRP
0,48 USD-2,35%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,14 USD-3,44%
Toncoin logo
ToncoinTON
7,56 USD2,64%