Blockchain

GamerHash emituje token GamerCoin! Dlaczego warto mieć go w swoim portfelu?

O projekcie GamerHash wspominaliśmy na łamach Bitcoin.pl już wielokrotnie – nie bez powodu, bo rzadko która firma z branży blockchain […]

Data publikacji: 18 maja 2020

bitbay

O projekcie GamerHash wspominaliśmy na łamach Bitcoin.pl już wielokrotnie – nie bez powodu, bo rzadko która firma z branży blockchain ma na swoim koncie tak wiele sukcesów. Przez 2,5 roku istnienia, platforma rozwijana przez zespół z Poznania, zyskała ponad 500 000 użytkowników na całym świecie. Kolejnym dużym krokiem w rozwoju firmy jest token GamerCoin (GHX), aktualnie dostępny w przedsprzedaży, w fazie private sale. Więcej o nim w dalszej części artykułu. Zacznijmy od podsumowania fundamentów projektu.

Przypomnijmy założenia projektu GamerHash

Setki tysięcy komputerów użytkowników GamerHash podłączonych do sieci, tworzy zdecentralizowany superkomputer. Jego moc jest następnie udostępniana, za wynagrodzenie, które wędruje na konto użytkownika. Dla tych, którzy nie posiadają odpowiedniego sprzętu lub nie chcą udostępniać swojej mocy obliczeniowej, na platformie dostępne są zadania w grach, za które również przewidziane są nagrody w kryptowalutach.

W zamian za swój wkład w rozwój i utrzymanie projektu, użytkownicy otrzymują kryptowaluty. Mogą z nich skorzystać robiąc zakupy w wielu dużych sieciach handlowych, jak np. Allegro, Żabka czy Biedronka. Dzięki nim można skorzystać również z szerokiego wachlarza usług, jak np. Netflix czy Spotify.

GamerHash - GamerCoin 1

Wiele platform, wiele możliwości

GamerHash daje swoim użytkownikom wiele możliwości działania na swojej platformie. Do dyspozycji mamy zarówno aplikację desktopową – dostępną na system Windows, jak i mobilną – w wersji na system Android oraz iOS.

Zespół i Partnerzy GamerHash

Najmocniejszym fundamentem każdego projektu jest zespół. To od niego zależy rozwój każdego przedsięwzięcia. Zespół GamerHash udowodnił, że potrafi sprawnie przejść od pomysłu do działania, czego najlepszym dowodem są setki tysięcy użytkowników zarejestrowanych na platformie. Zarówno pomysł, jak i realizacja zostały wielokrotnie docenione podczas wydarzeń branżowych. GamerHash triumfował w konkursach podczas największych eventów, takich jak m.in. BlockShow, Malta AI & Blockchain Summit czy Miami Blockchain Week. Co ważne, zespół GamerHash to realni ludzie, których możemy łatwo znaleźć m.in. w mediach społecznościowych.

https://linkedin.com/in/patryk-pusch
https://linkedin.com/in/arturpszczolkowski
https://linkedin.com/in/mgrzybkowski
https://linkedin.com/in/lech-kalinowski
https://linkedin.com/in/adrianpietrzak
https://linkedin.com/in/radekrosiak
https://linkedin.com/in/zielinski-janusz
https://linkedin.com/in/leszekmajewski
https://linkedin.com/in/katarzyna-trebacz
http://www.linkedin.com/in/rafal-sobkow

Więcej informacji o zespole znajdziemy w whitepaperze oraz na oficjalnej stronie projektu.

Warto zwrócić uwagę również na partnerów giełdy, wśród których są czołowe firmy z obszaru blockchaina i kryptowalut – m.in. Coinpaprika oraz CoinDeal. Z pewnością pomogą one projektowi GamerHash przyciągnąć jeszcze więcej uwagi użytkowników i inwestorów.

GamerCoin (GHX) – nowy token projektu GamerHash

Kiedy mówimy o tokenie GamerCoin, należy zwrócić uwagę na jego kluczowe przewagi. Stoi za nim projekt, który ma już na swoim koncie gotowy, w pełni funkcjonalny produkt, który w ciągu zaledwie 2,5 roku, przyciągnął ponad pół miliona użytkowników! Analizując obecną scenę blockchaina, widzimy, że jest to ewenement. Połączenie branży gamingowej z możliwościami zarabiania, w krótkim czasie przyciągnęło tłumy użytkowników.

Natywny token GamerHash to ostatni puzzel w platformie. Celem nowego tokena GamerCoin jest zbudowanie trwałego zaangażowania użytkowników platformy oraz wynagrodzenie ich wkładu w rozwój platformy GamerHash. Zaktywizuje to użytkowników a projekt uzyska przewagę konkurencyjną.

Token utworzony jest w standardzie ERC20. Maksymalna podaż ustalona jest na 880 000 000 GHX, natomiast w fazie token sale, na rynek trafi 322 000 000 GHX. Początkowa wartość tokena ustalona jest na 0.01 USD. Minimalna zakładana przez GamerHash kwota zbiórki to 1 150 000 USD, a górna granica (hard cap) to 2 800 000 USD. Kiedy weźmiemy pod uwagę kwoty zbierane przez inne projekty z branży gamingowej, które nie posiadały jeszcze nawet MVP, a jedyne co miał to ogólny plan, kwota ta wydaje się rozsądna.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia projektu i dynamikę rynku gamingowego, posiadanie tokenów GamerCoin w portfelu, może być świetnym pomysłem. Polski rynek gamingowy jest już znany na całym świecie i GamerHash ma ogromne szanse wejść do wąskiego grona liderów.

Jeszcze na ten rok, firma zakłada m.in. zwiększoną ekspansję na rynkach azjatyckich oraz w USA i Rosji. Już do tej pory udało się zbudować międzynarodową społeczność użytkowników. Jak szacuje firma, do końca roku z platformy GamerHash będzie korzystać 1 500 000 użytkowników. Biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia projektu oraz rozmiar i szybkość rozwoju rynku gamingowego, są to całkiem realne założenia.

Więcej informacji na temat tokena GamerCoin możemy znaleźć w whitepaperze, dostępnym pod adresem: https://gamerhash.io/download/GamerHash_whitepaper_06.05.2020.pdf

Jak kupić token GamerCoin w fazie private sale?

Token GamerCoin jest obecnie dostępny w fazie private sale, w najkorzystniejszych dla użytowników warunkach. Użytkownicy z Polski mogą nabyć go za pośrednictwem Bitcoin.pl – wyłącznego ambasadora medialnego GamerHash w naszym kraju.

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Zespół GamerHash skontaktuje się zainteresowanymi w celu sfinalizowania transakcji. Minimalna kwota zakupu tokenów w fazie Private Sale to 5000 PLN.

[contact-form-7 id=”16767″ title=”GamerHash”]

 

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion