GamerCoin (GHX) wchodzi na giełdę KuCoin!

2021-04-28 Kryptowaluty

Poznański GamerHash podbija kolejne rynki! Tym razem GamerCoin (GHX) pojawi się na giełdzie KuCoin, czyli obecnie 5-tej największej giełdzie kryptowalut […]

Poznański GamerHash podbija kolejne rynki! Tym razem GamerCoin (GHX) pojawi się na giełdzie KuCoin, czyli obecnie 5-tej największej giełdzie kryptowalut na świecie, według CoinMarketCap. Możliwość deponowania $GHX została otwarta dziś o godzinie 12:00, a trading rozpocznie się jutro, 29.04.2021 o godzinie 11:00. Handel będzie dostępny w parze do USDT, czyli najpopularniejszego stablecoina.

KuCoin, czyli dobre wiadomości dla GHX?

Listing na giełdzie KuCoin jest dobrą informacją dla inwestorów GamerCoina. Oznacza ekspansję geograficzną projektu GamerHash na nowe rynki oraz daje możliwość powiększenia społeczności budowanej wokół GHX. Giełda KuCoin obsługuje klientów z ponad 200 krajów, m.in. z Chin, USA, ale również z Polski. Jest dostępna w 19 językach, a wolumen na giełdzie w ostatnich dniach znacznie przekroczył próg 1,5 miliarda USD.

Ostatnie osiągnięcia GamerHash

Rozwój GamarHash od czasu listingu GamerCoina (GHX) znacznie przyspieszył, a w ostatnich tygodniach pojawiła się duża ilość informacji na temat projektu, m.in:

  • Nawiązanie partnerstwa pomiędzy GamerHash, a projektem SuperBid.io,
  • Srebrne partnerstwo z Blockchain Game Alliance,
  • Uczestnictwo i zwycięstwo w turnieju Blockchain CS:GO tournament.

Powyższe informacje miały bardzo pozytywny wpływ na cenę $GHX oraz popyt na GamerCoina, który stał się według CoinGecko, trzecim najlepiej wycenianym projektem kryptowalutowym w kategorii Gaming. Jaki wpływ będzie miał listing $GHX na KuCoin na wycenę tokenu od GamerHash? Przekonamy się już jutro o godzinie 11:00!

Tagi
gamercoin gamercoin ghx gamercoin giełda gamercoin listing gaming ghx ghx listing kryptowaluty kucoin NFT

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.