GamerCoin – czym wyróżnia się nowy token projektu GamerHash?

Blockchain GamerHash - GamerCoin

Globalny rynek gamingowy rośnie z roku na rok. Lockdown, który negatywnie wpłynął na wiele gałęzi gospodarki, na branżę gier zadziałał […]

bitbay zonda

Globalny rynek gamingowy rośnie z roku na rok. Lockdown, który negatywnie wpłynął na wiele gałęzi gospodarki, na branżę gier zadziałał pozytywnie. Firmy z tego segmentu zanotowały znaczne wzrosty – zarówno pod względem liczby użytkowników, jak i zysków. Dziś ten rynek, według dostępnych danych, wart jest już blisko 200 mld USD. Póki co, nic nie zapowiada, aby ten trend miał się odwrócić. Graczy wciąż przybywa, a kwoty przeznaczone na e-rozrywkę systematycznie rosną.

W obszarze blockchaina znajdziemy obecnie wiele projektów, które skupiają się na segmencie gier. Niestety, niewiele jest takich, które dają graczom realną wartość. Widzieliśmy już wiele whitepaperów pisanych na kolanie i stron internetowych, na których twórcy obiecywali złote góry, a w efekcie niewiele dowieźli. Nawet, jeśli koncepcja była ciekawa, brakowało odpowiedniego zarządzania i produktu, który dawałby realną użyteczność.

W przypadku projektu GamerHash było jednak inaczej. Na początku był pomysł, planowanie i budowa zespołu. Później sprawne przejście do realizacji. Opłaciło się – blisko 500 000 zarejestrowanych użytkowników w ciągu 2 lat od rozpoczęcia działalności, mówi samo za siebie.

Kolejne wygrywane przez projekt GamerHash konkursy dla start-upów otworzyły twórcom wiele drzwi. Zainteresowali się inwestorzy – zarówno prywatni, jak i fundusze VC, które uwierzyły w projekt. Zespół pokazał, że efektywnie wykorzystał nowy kapitał, rozbudowując platformę o nowe funkcjonalności i wprowadzając ją na kolejne rynki – ku uciesze nowych użytkowników.

Token GamerCoin

GamerCoin - GameChanger

Tym, czym GamerHash wyróżnił się na tle innych projektów, jest na pewno bardziej logiczna kolejność działań. Swój token – GamerCoin (dostępny aktualnie w fazie private sale) wprowadza dopiero teraz, kiedy ma już działającą platformę i setki tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Jest to na pewno liczna społeczność dla nowego coina, porównując do innych konceptów.

Token GamerCoin od początku ma dać użytkownikom wartość użytkową. Oprócz tego, że niebawem będzie wprowadzony na globalne giełdy, takie jak np. CoinDeal (i kilka innych, z którymi trwają rozmowy), pozwoli również hodlerom płacić za produkty i usługi w tysiącach punktów, należących do sieci partnerskiej. Od samego początku, w przeciwieństwie do większości tokenów, GHX będzie miał praktyczne zastosowanie. Użytkownicy będą mieli wybór, czy kupią go na giełdzie, czy zarobią na platformie GamerHash.

Zastosowania GamerCoina (GHX)

 1. Zamawianie produktów ze sklepu GamerHash z dodatkowym bonusem. Zakupy przy użyciu GHX zapewnią użytkownikom najniższe możliwe ceny lub tzw. tokenback – zwrot tokenów po zakupie, nawet do 50%.
 2. Dostęp do dedykowanych zawodów i wydarzeń dla posiadaczy tokenów GHX.
 3. Posiadacze tokenów GamerCoin będą otrzymywać bonusy na platformie GamerHash (nagrody, dodatkowe rabaty, itd.

Użytkownicy będą mogli otrzymywać tokeny GHX bez konieczności kupowania ich na giełdzie, m.in. poprzez:

 1. Udostępnianie niewykorzystanej mocy obliczeniowej swoich komputerów.
  Dodatkowy 20% bonus w tokenach GHX trafi na portfele zintegrowane z ekosystemem GamerHash. Użytkownicy będą mogli wypłacić je lub wykorzystać podczas zakupów w sklepie. Przykładowo, każde 10 USD wykopane przez użytkownika to dodatkowe 2 USD w tokenach GHX.
 2. Aktywność na platformie GamerHash.
  Użytkownicy mogą otrzymywać nagrody również za wykonywanie prostych zadań zlecanych przez partnerów, na platormie Play&Earn.

GamerCoin - podział zysków

Jak widzimy na powyższej grafice z oficjalnych materiałów projektu GamerHash, tokeny GamerCoin będą przeznaczane zarówno na rozwój samej platformy, jak i nowych projektów, które będą dołączać do ekosystemu. Twórcy nowych rozwiązań będą mogli skorzystać z infrastruktury stworzonej przez zespół GamerHash i wdrożyć w życie swój pomysł, znacznie sprawniej niż zrobiliby to działając w pojedynkę. Platforma GH zyska w ten sposób kolejne funkcjonalności, które przyciągną nowych użytkowników, co również przełoży się na jej globalną wartość. Możemy więc śmiało powiedzieć, że jest to dobrze przemyślana koncepcja, działająca na zasadach win-win.

Token GamerCoin – najważniejsze liczby

1 GHX = 0.01 USD
Całkowita podaż = 880 000 000 GHX
Sprzedaż tokenów = 322 000 000 GHX (36.6% całkowitej podaży)
Hard Cap = 2 800 000 USD
Soft Cap = 1 150 000 USD

GamerCoin w fazie private sale

Mamy jeszcze jedno rozwiązanie. Token GamerCoin (GHX) możemy nabyć w trwającej aktualnie fazie private sale, bezpośrednio od twórców GamerHash. Z jednej strony wesprzemy inicjatywę, a z drugiej – dostaniemy dostęp na preferowanych warunkach do tokena, który niebawem pojawi się na wielu giełdach i usłyszy o nim cały świat. Takim community jak w przypadku GHX, mogą pochwalić się tylko nieliczne projekty. Wnioski pozostawiamy Wam.

Jeśli dostrzegacie ten potencjał i chcielibyście jako pierwsi mieć w swoim portfelu GamerCoiny, możecie zostawić tu kontakt do siebie. Zespół GamerHasha skontaktuje się z każdym indywidualnie w celu ustalenia szczegółów. Polecamy również zapoznać się z whitepaperem projektu.

   

   

   

  Tagi
  gamercoin gamercoin private sale gamerhash gamerhash platforma gaming gaming inwestycje inwestycje kryptowaluty dla graczy polskie startupy startupy

  Newsletter

  Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

  Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.