Bitcoin Radio Podcast

Elon popsuł Bitcoina, a Dogecoin resztę rynków – Bitcoin Radio #31

Ten odcinek Bitcoin Radio jest szczególnie istotny. Usłyszycie w nim zapowiedź specjalnego odcinka, który pojawi się 3 lutego. Ten odcinek […]

Data publikacji: 2 lutego 2021

bitbay

Ten odcinek Bitcoin Radio jest szczególnie istotny. Usłyszycie w nim zapowiedź specjalnego odcinka, który pojawi się 3 lutego. Ten odcinek będzie poświęcony kryptowalutowym oszustom – tym, którzy wysyłają Wam maile z pogróżkami, ale także tym, którzy potrafią do Was dzwonić i naciągać Was na wydawanie oszczędności życia. W tym odcinku znajdziecie krótką zapowiedź tego materiału, wraz z fragmentem nigdzie niepublikowanego nagrania rozmowy z oszustem.

Dzisiaj w Bitcoin Radio

Dzisiejszy odcinek poświęcony jest trzem wydarzeniom. Przede wszystkim spojrzymy na to, jak zachowywał się rynek w obliczu manipulacji ze strony WallStreetBets. Sam portal Coinmarketcap upamiętnił to wydarzenie poprzez “wyemitowanie” specjalnego tokena. Jednak to, co WallStreetBets zrobiło na rynku kryptowalut przeszło najśmielsze oczekiwania. Za sprawą działania społeczności, DogeCoin – pocieszna kryptowaluta z żółtym psem w logo, zwiększyła swoją wartość o blisko 500%!

To jednak nie wszystko. Mniej więcej w tym samym czasie Elon Musk zmienił opis swojego profilu na Twitterze na “Bitcoin”. No i fajnie. Bo ten wpis spowodował wzrot ceny BTC o 20% w zaledwie kilka godzin.

Ten tydzień to jedna wielka manipulacja rynkiem ze strony najróżniejszych person i środowisk. Dowód na to, że kryptowaluty mają jeszcze daleką drogę do przebycia.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion