Dynamiczny rozwój i nowe “serce” Bitcana

2020-08-26 Fintech

Jeżeli jesteście użytkownikami kantoru Bitcan, to zapewne zauważyliście (lub zauważycie) komunikat, który pojawia się zaraz po zalogowaniu się na wasze […]

Jeżeli jesteście użytkownikami kantoru Bitcan, to zapewne zauważyliście (lub zauważycie) komunikat, który pojawia się zaraz po zalogowaniu się na wasze konto. Ze względu na naszych czytelników, których część na pewno korzysta z usług tego kantoru, postanowiliśmy zapytać u źródła, o co chodzi.

W odpowiedzi na prośbę o komentarz w tej sprawie otrzymaliśmy link do wpisu na blogu, który w przejrzysty sposób tłumaczy w czym rzecz oraz kilka zdań od Piotra Bienia – dyrektora operacyjnego (COO) w grupie Litpay:

“W skrócie, mamy za sobą rok dynamicznego rozwoju – około 30-krotny wzrost obrotów od momentu przejęcia marki Bitcan przez grupę Litpay, czyli od lipca 2019 do lipca 2020. Udało nam się również obniżyć liczbę oszustw o 95%, co oznacza że uchroniliśmy ponad 1100 osób od utraty środków, no i w końcu w tym czasie nasz zespół urósł 7-krotnie.

Dodatkowo grupa Litpay wprowadziła na rynek w tym roku dwa nowe produkty. Pierwszy z nich to bitcoin widget – dzięki któremu strony często odwiedzane przez entuzjastów kryptowalut, takie jak bitcoin.pl, coinpaprika.com czy kryptoraport.pl mogą zarabiać na sprzedaży bitcoina w prosty sposób. Drugi to cryptoterminal – małe urządzenie, dzięki któremu każdy chętny, nie tylko osoby prowadzące tradycyjne kantory walutowe, minimalnym nakładem sił i środków, może otworzyć swój własny kantor (stacjonarny lub z dojazdem do klienta).

Poza tym, pracujemy m.in. nad uruchomieniem płatności kartą, ulepszoną weryfikacją, wprowadzamy coraz lepsze rozwiązania antyfraudowe oraz usprawniamy nasz silnik rozliczeniowy, który jest właściwie sercem całego kantoru.”

Porządki – czyli kosmetyczne zmiany w strukturze grupy Litpay

“Szybki rozwój, wprowadzenie tych dwóch nowych produktów oraz nowe “serce” Bitcana zaowocowało potrzebą uporządkowania struktury firm i stąd prośba do naszych klientów o przeniesienie danych do nowego systemu. Z punktu widzenia użytkownika jest to jednak zmiana czysto kosmetyczna. Osoby stojące za kantorem pozostają te same, a użytkownik nie musi przechodzić ponownie weryfikacji, jedynie kliknąć zgodę. Jeżeli czytelnicy chcieliby wiedzieć więcej, odsyłam do obszerniejszego wpisu na ten temat na naszym blogu” – wyjaśnił Piotr.

Promocja – jednorazowe obniżenie marży o 100%

Przy okazji COO grupy Litpay poinformował nas o promocji, na jaką załapie się każdy użytkownik po wyrażeniu zgody – otrzyma kod rabatowy na jednorazowe obniżenie marży kantoru o 100% (do wykorzystania do końca 2020 roku). Jeśli zatem myśleliście o jakimś większym zakupie i jesteście użytkownikami Bitcana, to jest ku temu idealna okazja.

Tagi
bitcan bitcoin bitcoin widget cryptoterminal kantor bitcoin litpay

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.