Duży wzrost wartości Polkadot

2020-08-27 Wiadomości

Cena Polkadot (DOT) wzrosła o 200% w niecałe osiem dni, a analitycy uważają, że można spodziewać się po nim zdecydowanie […]

Cena Polkadot (DOT) wzrosła o 200% w niecałe osiem dni, a analitycy uważają, że można spodziewać się po nim zdecydowanie więcej.

Spartan Black, główny fundusz kryptowalutowy z siedzibą w Azji, uważa, że DOT ma dużo większy potencjał i może zająć miejsce w pierwszej trójce listy największych kryptowalut według kapitalizacji rynkowej. Aktualnie w CoinGecko popularne aktywo cyfrowe znajduje się na szóstym miejscu wśród największych kryptowalut. Istnieje kilka czynników pozwalających optymistycznie spoglądać na DOT. Na przykład nie jest on związany z siecią Ethereum co pozwala uniknąć wysokich opłat.

Gavin Wood założył Polkadot w 2016 roku i jest kluczową postacią w rozwoju potężnego języka programowania Ethereum i Parity Technologies. Dodatkowo w ciągu ostatnich czterech lat Wood odegrał również kluczową rolę w rozwoju samej sieci Ethereum. Aktywna społeczność, rosnąca liczba projektów w ekosystemie i zaangażowanie Wooda wydają się napędzać popyt na DOT.

Dalsze perspektywy dla DOT

Kelvin Koh ze Spartan Black przewidział w połowie sierpnia, na podstawie wartości rynkowej Cardano, że ​​DOT osiągnie 5 USD. Co ciekawe w ciągu kilku tygodni od tej prognozy DOT przebił 5 USD i wzrósł do 6,57 USD. Koh powiedział wtedy:

„Jeśli wartość rynkowa ADA wynosi 3,8 mld USD, to Polkadot powinien być wart co najmniej 5 mld USD, czyli 5 USD za jeden DOT”.

W ramach dalszych prognoz Koh dodał, że ma nadzieję, iż DOT stanie w trójce największych kryptowalut pod względem kapitalizacji.

„Moja kolejna prognoza mówi, że w ciągu jednego roku DOT stanie w Top3 największych kapitalizacji rynkowych.

Według wielu źródeł informacji na temat rynku kryptowalutowego takich jak na przykład Coingecko, Livecoinwatch i Cryptocompare, DOT ma limit rynkowy w wysokości około 5,5 mld dolarów, co stawia go na szóstym miejscu w wykresach. To jest tuż pod Chainlink które posiada 5,7 mld dolarów i powyżej Bitcoin Cash z limitem rynkowym 5 mld dolarów.

Firma rozwija się od 2016 roku i zebrała 145 milionów dolarów podczas boomu na ICO w 2017 roku. Projekt wszedł w końcową fazę uruchomienia w lipcu 2020 roku..

 

Tagi
blockhain finanse polkadot

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.