Akceptacje

Dish i Flow akceptują płatności Bitcoin Cash

Zwolenników bitcoin cash z pewnością ucieszą informacje o tym, że kolejni handlowcy dodają tę kryptowalutę do swojej oferty dostępnych form […]

Data publikacji: 10 sierpnia 2018

bitbay

Zwolenników bitcoin cash z pewnością ucieszą informacje o tym, że kolejni handlowcy dodają tę kryptowalutę do swojej oferty dostępnych form płatności. Tym bardziej jeżeli w grę wchodzi tak znacząca marka jak Dish, a także Flow.

 

 

Zwolenników bitcoin cash z pewnością ucieszą informacje o tym, że kolejni handlowcy dodają tę kryptowalutę do swojej oferty dostępnych form płatności. Tym bardziej jeżeli w grę wchodzi tak znacząca marka jak Dish, a także Flow.

 

Dish Network Corporation, jedna z największych amerykańskich platform telewizji satelitarnej połączyła siły z procesorem płatności kryptowalutowych Bitpay. Za pomocą bitcoin cash abonenci Dish opłacą teraz zarówno swoje standardowe subskrypcje jak i filmy czy programy nabyte za pomocą usługi pay-per-view.

 

Jak wyjaśnia wiceprezes i dyrektor operacji Dish, John Swieringa, powody dla których jego firma zdecydowała się na akceptacje płatności za pomocą bitcoin cash (BCH) są takie same jak w 2014 roku, kiedy to Dish postawiło na akceptację bitcoin core (BTC).

 

Dodaliśmy bitcoin cash tak samo jak zdecydowaliśmy się na akceptację bitcoina, aby obsługiwać klientów, którzy obrali nowy sposób na prowadzenie biznesu … posiadamy stabilny wolumen klientów płacących comiesięcznie za pomocą kryptowalut, Bitpay zaś da nam możliwość oferowania szerokiego wyboru i wygody dla naszych klientów”.

 

Kolejna współpraca z procesorem płatności kryptowalutowych BitPay zaowocowała udostępnieniem płatności za pomocą bitcoin cash handlowcom korzystającym z usług platformy Flow.io, zajmującej się logistycznym wsparciem dla firm prowadzących internetowy handel transgraniczny.

 

Akceptacja bitcoin cash rozszerzy aktualny wachlarz ponad 60 rodzajów płatności oferowanych przez Flow klientom z ponad 200 krajów.

 

Bitcoin i bitcoin cash stanowią idealne uzupełnienie platformy Flow dla międzynarodowych płatności e-biznesowych, co ułatwia handel dobrami z państw gdzie tradycyjne formy płatności nie są dostępne” – zaznacza Sonny Singh, dyrektor handlowy Bitpay.

 

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion