za
Degen Meetup

Degen Meetup już w środę 26 lipca w Warszawie!

2023-07-25
Bitcoin
Binance Launchpool

Już w środę 26 lipca w Warszawie odbędzie się Degen Meetup. Polecamy to wydarzenie zarówno programistom, jak i osobom, które chcą rozwijać firmy w obszarze Web3 lub AI i wdrażać rozwiązania oparte o te technologie. Tym wydarzeniem zainteresować się także wszyscy zainteresowani poszerzaniem wiedzy i wartościowym networkingiem z innymi pasjonatami zdecentralizowanych finansów.

Kim jest “degen”?

Słowo “degen” ma wiele znaczeń. W tym kontekście jest to osoba entuzjastycznie nastawiona do innowacji. Osoba głęboko przekonana, że nowoczesne technologie mogą sprzyjać pozytywnej globalnej transformacji. Degen to także buntownik sprzeciwiający się nieskutecznym strukturom i systemom, dążący do ich przekształcenia. Degeni wierzą w przyszłość zdecentralizowanego internetu, w której tradycyjne modele kontroli danych i zasobów są zastępowane przez systemy rozproszone.

Degen = Decentralized Generation

Czym są Degen Meetups i kto je organizuje?

Degen Meetups to natomiast seria wydarzeń skupionych na edukacji twórców z regionu Europy Środkowo-Wschodniej na temat rozwiązań w obszarze blockchaina i AI.

Wydarzenia te są organizowane przez Degen House – szybko rosnącą społeczność twórców, programistów i przedsiębiorców, szczególnie doświadczonych w dziedzinach takich jak blockchain, cyberbezpieczeństwo, AI, ML i ogólnie ICT. Razem tworzą oni Kulturę Degen, wykorzystując trwającą rewolucję technologiczno-kulturową. Ważnym elementem działalności Degen House jest nie tylko budowanie silnej społeczności, ale również pomoc w tworzeniu projektów opartych o nowoczesne technologie. Degen House jest miejscem, gdzie kultura spotyka technologię, a idee zamieniają się w rzeczywistość.

Jak będzie wyglądał najbliższy Degen Meetup?

Najbliższy Degen Meetup odbędzie się już w środę 26 lipca w godz. 17-22. Agenda zakłada prelekcje edukujące o najnowszych rozwiązaniach technologii blockchain oraz AI, konkurs, oraz sesję networkingową. Wydarzenie będzie miało miejsce w wyjątkowej lokalizacji – w Rotundzie Banku PKO.

Wśród speakerów znajdą się wybitni eksperci:

Mike Gault – CEO Guardtime, Core Contributor Alphabill;
Asaf Naim – Co-founder i CEO Kirobo;
Szymon Paluch (Golem Network);
Agnieszka Niezgoda (Microsoft).

Każdego uczestnika czeka również wyjątkowe doświadczenie – wystawa obrazów z galerii sztuki 3U10.

Jak wziąć udział w evencie?

Aby wziąć udział offline, konieczne trzeba się zapisać na wydarzenie. Można to zrobić w tym miejscu.

Istnieje jednak możliwość obejrzenia całego przedsięwzięcia online. Transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale Degen House.

Aby być na bieżąco z informacjami na temat zbliżającego się wydarzenia oraz kolejnych, warto dołączyć do społeczności Degen House na Discordzie oraz obserwować projekt na LinkedInie i Twitterze (X.com).

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności