Debata Online: Czy Halving Bitcoina Przyniesie Hossę?
Jacek WalewskiRedaktor Bitcoin.pl

Do trzeciego w historii halvingu Bitcoina pozostało już niewiele czasu. Jak halving wpłynie na kurs Bitcoina? Czy zmniejszenie nagrody za wydobycie spowoduje, że kopanie Bitcoinów przestanie być opłacalne? Odpowiedzi na te i pokrewne pytania poznacie podczas debaty z ekspertami, na którą wraz z giełdą BitBay serdecznie Was zapraszamy.
Debata odbędzie się w formie live'a na Facebook'u, 8 maja o godzinie 19:30: Dołącz do dyskusji

W debacie wezmą udział:
Paweł Bińkowski Redaktor naczelny Bitcoin.pl, zainteresowany praktycznymi zastosowaniami kryptowalut i technologii blockchain. Uczestnik i współorganizator wielu spotkań branżowych, w Polsce i poza jej granicami. Patryk Kempiński Przedsiębiorca, specjalista od tokenizacji firm, blockchain project manager w ChainBox, wieloletni inwestor kryptowalut, współtwórca jednego z największych kanałów poświęconych technologii blockchain Krypto Raport. Rafał Kiełbus W kodzie BTC od 2011/2012. Moderator na forum. Członek zarządu IGBiNT. Programista-samouk, bitcoin-maksymalista, developer i konsultant blockchain. Ma za sobą wiele wystąpień na różnych eventach branżowych - zawsze w roli eksperta technologicznego. Jakub Mościcki Inwestor indywidualny. Wiceprezes Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. Mike Satoshi Entuzjasta kryptowalut i technologii blockchain. Od 2017 aktywny działacz na rzecz społeczności kryptowalut w Polsce. Organizator wydarzenia Kryptostok — cyklicznych spotkań podlaskich sympatyków kryptowalut. Prężnie rozwija swój kanał na YouTube oraz konto @Mikey_Satoshi na Twitterze. Twórca serii “Szpilki na Bitcoinie”. Autor w BitBay Academy. Spotkanie poprowadzi Sylwester Suszek Założyciel i prezes giełdy BitBay. Entuzjasta kryptowalut i znany przedsiębiorca. Prelegent podczas wielu wydarzeń branżowych i szkoleń dla instytucji publicznych. Zapraszamy 8 maja na godzinę 19:30: Dołącz do dyskusjiCo warto wiedzieć przed halvingiem Bitcoina?
BitBay przygotował dla nas czytelną infografikę przedstawiającą najważniejsze informacje związane z tym wydarzeniem.
O autorze
Jacek Walewski
Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Poprzedni
Halvingowe promocje od Crypto.com! BTC z 50% rabatem i giveaway na 100 000 USD

Następny
Charles Hoskinson i CZ skrytykowali Petera Schiffa: zachowuje się jak Doktor Doom
Chcesz być na bieżąco? Zaobserwuj nas w
ObserwujGoogle News
Newsletter Bitcoin.pl
Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.
Dbamy o ochronę Twoich danych. Polityka Prywatności

