za
Analiza techniczna

Czuć napięcie na rynku – Analiza Bitcoin, Ethereum, Cronos, Chain Link, Aptos i inne

1,5% dla maluszka

Bitcoin wzrósł na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni o niemal 2 tysiące dolarów i zmierza powoli w kierunku technicznego oporu zlokalizowanego w wysokości 18 500 dolarów. Biorąc pod uwagę, że wydarzenia makroekonomiczne związane z kondycją amerykańskiej gospodarki i przyszłymi decyzjami monetarnymi Rezerwy Federalne znów mają kluczowe znaczenie dla tego rynku, przy uwzględnieniu niemal pustego kalendarza makroekonomicznego oczekiwać można jednak, iż przed nami względnie spokojny tydzień. Inwestorzy oczekiwać będą zapewne publikacji raportu bt. inflacji CPI w USA oraz decyzji monetarnej Fed, a te zaplanowane są odpowiednio na 13 i 14 grudnia.

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności