Mark Cuban: miliarderzy potajemnie komunikują się ze sobą przez Snapchata

2021-04-06 Inwestycje Wiadomości

Gwiazda TV i znany inwestor, Mark Cuban, przyznał, jak miliarderzy pozostają ze sobą w kontakcie. W nowym wywiadzie dla Up […]

Gwiazda TV i znany inwestor, Mark Cuban, przyznał, jak miliarderzy pozostają ze sobą w kontakcie. W nowym wywiadzie dla Up Only zasugerował, że grupa miliarderów omija platformy komunikatorów internetowych, takie jak Telegram i Discord, i łączy się ze sobą przez Snapchata.

Cuban: miliarderzy komunikują się ze sobą za pomocą Snapchata

Znany przedsiębiorca mówi, że obecnie komunikuje się za pomocą Snapchata z założycielem Microsoftu Billem Gatesem i inwestorem Warrenem Buffettem,

– (…) jest nas trochę na Snapchacie… Wiesz, co wieczór mam [kontakt] z Billem Gatesem lub Warrenem Buffetem (…). Chamath [Palihapitiya] próbuje dostać się do grupy, ale Bill Gates go nie wpuści… – powiedział miliarder.

cuban miliarderzyWspółczesny blockchain to dawny internet

Podczas wywiadu Cuban analizował również swoje doświadczenia dot. boomu internetowego i porównał je z tym, co dzieje się na rynku kryptowalut. Opisał okres, w którym internet był wciąż powolny i uciążliwy w użyciu. Przypomina mu to współczesnego blockchaina.

Dodał, że chociaż wtedy wszystko to nie działało zbyt idealnie, on i jego współpracownicy wiedzieli, że w końcu technologia dogoni pragnienie mas, które polegało na tym, aby mieć sprawą sieć.

To prawie tak, jak we wczesnych latach internetu, w którym przepustowość była dużą przeszkodą. Nie mogłeś przesyłać [treści] strumieniowo. Musieliśmy przesyłać strumieniowo z dźwiękiem 16 KB i nie można było odtwarzać wideo. Wiedzieliśmy, że w pewnym momencie przepustowość się zwiększy, a liczba transakcji na sekundę jest odpowiednikiem przepustowości – powiedział.

Dalej mówił o szansach i zagrożeniach BTC.

– W przypadku Bitcoin niepewność sprowadza się do tego, co robią wieloryby. Ponieważ tak dużo Bitcoinów jest skoncentrowanych w tak niewielu portfelach, jest to czynnik ryzyka, i nie wiemy, ile z tego jest tracone, a ile jest przechowywane – przestrzegł. – Jeśli wieloryby hodlują, to wszystko jest w porządku. (…) Ale musisz wiedzieć, jaka jest użyteczność. A Bitcoin stał się teraz bardziej platformą niż cokolwiek innego. Ethereum to lepsza platforma, ale Bitcoin jest, wiesz, platformą do przechowywania wartości – dodał.

Tagi
btc inwestycje mark cuban miliarderzy snapchat

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.