Komunikat prasowy

Crypto.com: zmiany dot. kart, Supercharger z TFUEL, ZIL na platformie

Crypto.com jak co tydzień ma dla was miłe wieści dot. usług, jakie oferuje platforma. Tym razem przypomina o ciekawych inicjatywach, [...]

Data publikacji: 22 stycznia 2021

bitbay

Crypto.com jak co tydzień ma dla was miłe wieści dot. usług, jakie oferuje platforma. Tym razem przypomina o ciekawych inicjatywach, jakie już trwają, i informuje o nowej edycji Superchargera.

Zmiany dot. kart Crypto.com

Najpierw przypomnijmy, że od 18 stycznia 2021 r. od godziny 07:00:00 czasu UTC zmieniły się zasady dot. stake’owania kart Crypto.com:

Więcej dowiecie się z tekstu opublikowanego pod tym linkiem.

TFUEL na Crypto.com

Theta Fuel (TFUEL) jest już notowany w aplikacji Crypto.com. Tym samym dołącza do rosnącej listy ponad 90 kryptowalut i stablecoinów, jakie są dostępne w aplikacji, takich jak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Cardano (ADA) , Chainlink (LINK), VeChain (VET), USD Coin (USDC), a także Crypto.com Coin (CRO).

Theta Fuel to drugi token sieci Theta. To natywny token w łańcuchu bloków tego projektu. TFUEL obsługuje operacje, jakie zachodzą w blockchainie, takie jak płatności za udostępnianie strumienia wideo lub wdrażanie inteligentnych kontraktów lub interakcję z nimi. Jest też walutą, jaką zarabiają osoby, które pomagają w utrzymaniu sieci.

Po dodaniu TFUEL do aplikacji Crypto.com użytkownicy mogą teraz kupować go bez opłat. W procesie obsługiwane są zarówno karty kredytowe, jak i przelewy bankowe.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

ZIL w usłudze Supercharger

Crypto.com ma przyjemność ogłosić, że Zilliqa (ZIL) będzie notowane na Supercharger, platformie do zwiększania płynności, która jest dedykowana najpopularniejszym projektom z rynku DeFi. Aby skorzystać z usługi wystarczy po prostu zarejestrować konto w aplikacji Crypto.com lub na Crypto.com Exchange!

Użytkownicy aplikacji Crypto.com i Exchange otrzymają ZIL jako nagrodę za zdeponowanie tokenów CRO w puli Superchargera.

Supercharger jako usługa wystartował 30 września 2020 r. Tak jak sugerują twórcy, to prosta, elastyczna i bezpieczna platforma do generowania płynności dla najpopularniejszych projektów DeFi. Pierwszym projektem, który był uruchomiony na Supercharger, był Uniswap (UNI) z alokacją 500 000 USD.

Użytkownicy giełdy otrzymają tokeny jako nagrody za zdeponowanie tokenów CRO w poolu Superchargera.

NEAR jest teraz notowany na Crypto.com Exchange!

Użytkownicy Crypto.com może teraz handlować NEAR za pomocą USDT i CRO.

 

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion