fbpx

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Telegramie

Komunikat prasowy

Crypto.com: PayID, Pay Checkout, iphony do wygrania i wiele innych niespodzianek

Reading Time: 2 minutes Co tym razem wydarzyło się w świecie platformy Crypto.com? Przed wami kolejne podsumowanie newsów dot. tej firmy! PayID na Crypto.com PayID to uniwersalny identyfikator płatności, […]

Reading Time: 2 minutes

Co tym razem wydarzyło się w świecie platformy Crypto.com? Przed wami kolejne podsumowanie newsów dot. tej firmy!

PayID na Crypto.com

PayID to uniwersalny identyfikator płatności, który umożliwia od teraz ponad 5 milionom użytkowników Crypto.com wysyłanie i odbieranie kryptowalut w ramach dowolnej sieci, łącząc tym samym ze sobą ponad 100 milionów konsumentów na całym świecie.

W praktyce oznacza to, że użytkownicy platformy Crypto.com mogą konsolidować swoje różne adresy portfeli i konta w prosty identyfikator, który działa w każdej sieci płatniczej i we wszystkich walutach.

„Użytkownicy, którzy zarejestrują się w celu uzyskania swojego unikalnego identyfikatora PayID, otrzymają ekskluzywny, łatwy do odczytania identyfikator marki Crypto.com – taki jak „twoja_nazwa $ payid.crypto.com – który umożliwia użytkownikom wysyłanie / otrzymywanie płatności za pośrednictwem kryptowalut z innych kompatybilnych portfeli za pomocą tylko jednego identyfikatora, ułatwiając im łączenie się z ponad 100 milionami użytkowników kryptowalut na całym świecie”

– chwali nową usługę firma.

Crypto.com Pay Checkout

Usługa „Crypto.com Pay Checkout” jest dostępna na Nop Commerce! To z kolei platforma eCommerce typu open source współpracująca z ponad 60 000 sklepami internetowymi, które działają w ponad 40 krajach na całym świecie. Ich sprzedawcy mogą teraz akceptować BTC, ETH, LTC, XRP i CRO od ponad 30 milionów użytkowników.

iPhone do zdobycia

Crypto.com chce rozdać też swoim klientom aż 20 iPhone’ów 12 Pro. By zdobyć smartfon:

  • kup kryptowaluty w aplikacji Crypto.com,
  • użyj karty kredytowej lub debetowej Visa,
  • zrób to do 31 października!

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Croeseid

Projekt Crypto.com Chain opublikował właśnie pierwszą wersję swojej nowej sieci testowej o nazwie Croeseid, zawierającej nową bazę kodu opartą na Cosmos SDK. Obecnie już aż 50 walidatorów dołączyło do łańcucha i przetworzyło łącznie ponad 350 000 transakcji.

WBTC na Crypto.com

Na Crypto.com pojawiły się też nowe pary związane z WBTC. Od paru dni możecie handlować WBTC w parach z USDT i BTC.

Crypto.com z EGLD

Crypto.com Exchange oferuje także od teraz token EGLD. Możecie handlować EGLD w parach z USDT i CRO.

Newsletter

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą politykę prywatności.