za
crypto-com

Crypto.com rozdaje 50 USD dla użytkowników

bitcoin halving party

Crypto.com Chain (wcześniej znane jako Monaco) to platforma płatnicza działająca na rynku kryptowalut. Projekt opiera się na karcie płatniczej, działającej w sieci Visa.

Twórcy Crypto.com Chain mają ambitny pomysł. Chcą rozwiązać jeden z największych problemów rynku cyfrowych walut – zwiększyć skalę codziennych płatności za pomocą kryptowalut. Pomóc ma w tym wspomniana karta płatnicza i aplikacja mobilna. 

Projekt posiada własne tokeny: MCO, oparty na Ethereum (ETH) i token CRO. Ten drugi ma docelowo zostać zastąpiony przez kryptowalutę funkcjonującą “w autonomicznej, wysokoskalowalnej sieci blockchain projektu Crypto.com”.

Program partnerski

Dzisiaj firma wystartowała z programem partnerskim BG50. Zarówno polecający, jak i ich znajomi otrzymują premię w wysokości 50 USD (w tokenach MCO dostępnych i zbywalnych na giełdach) po rejestracji i dokonaniu jednej transakcji.

Program referencyjny BG50 jest oparty na kilku korzystnych dla uczestników zasadach:

Brak limitów poleceń – możesz skierować do programu tylu znajomych, ile chcesz. Zarówno Ty, jak i każda z osób, którą polecisz, otrzyma po 50 USD w tokenach MCO po dokonaniu pierwszej transakcji.
Dostepny dla każdego – program jest dostępny dla wszystkich aktywnych użytkowników aplikacji Crypto.com.
Bonus jest przyznawany od razu – Twoi znajomi mogą skorzystać z bonusu rejestracyjnego natychmiast po dokonaniu pierwszej transakcji w aplikacji.

Na koniec życzymy Ci miłej zabawy z polecaniem znajomych! Dla obu stron będzie to zapewne świetna i edukacyjna rozrywka!

Jak to działa?

Krok 1: Aby otrzymać swój bonus w wysokości 50$, wystarczy, że skorzystasz z tego linku referencyjnego: http://platinum.crypto.com/r/bitcoinpl. Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę crypto.com, gdzie należy podać swój adres email oraz kod polecającego – bitcoinpl

UWAGA: Aby otrzymać swój bonus w wysokości 50$, musisz podać kod polecającego. Możesz wpisać nasz kod:

bitcoinpl

Krok 2: Pobierz aplikację Crypto.com na swojego smartfona z Androidem lub iOS
Krok 3: Po pobraniu aplikacji, zaloguj się podając ten sam adres email, który wpisałeś w formularzu
Krok 4: Jeśli po tym kroku nad przyciskiem “Sign Up”, zauważysz pole “Invited? Add Referral Code”, podaj w nim kod: bitcoinpl
Krok 5: 
Na Twój adres email przyjdzie potwierdzenie. Kliknij przycisk “Log in” w otrzymanej wiadomości. Zrób to przez swojego smartfona, wówczas zostaniesz automatycznie przekierowany do aplikacji.
Krok 6: Przejdź pierwszy etap weryfikacji, podając swój numer telefonu oraz kod, który otrzymasz SMS’em.
Krok 7: Następnie, z pomocą aplikacji Crypto.com, dokonaj weryfikacji, robiąc zdjęcie dokumentu, np.: dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu. Ostatnim krokiem jest zdjęcie twarzy w celu potwierdzenia tożsamości.

Aplikacja poinformuje Cię, że weryfikacja może potrwać do 3 dni roboczych, jednakże najczęściej odbywa się to znacznie szybciej. W naszym przypadku trwała ona kilkanaście minut.

Rejestracja na Crypto.com Exchange (opcjonalne)

Warto zauważyć, że giełda kryptowalut Crypto.com Exchange oraz aplikacja Crypto.com to poniekąd dwie różne platformy, z których każda zapewnia unikatowe funkcjonalności. Gdy już zarejestrowałeś się w aplikacji możesz o wiele szybciej zarejestrować się na giełdzie kryptowalut Crypto.com, gdyż już przebyłeś proces weryfikacji. W tym celu wystarczy udać się pod ten adres: https://auth.crypto.com/users/sign_up i wybrać opcję “Cointinue as Crypto.com App User”. Po podaniu adresu email powiązanego z aplikacją, otrzymasz na niego potwierdzenie z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć. Następnie podaj swoje imię, nazwisko oraz hasło. Od teraz możesz już korzystać z giełdy kryptowalut Crypto.com, która oferuje m.in. takie unikatowe funkcje jak Soft Staking, czyli zarabianie kryptowalut poprzez samo trzymanie ich na portfelu.

Jakie wymagania trzeba spełnić aby otrzymać bonus 50$?

Poza wspomnianą wcześniej rejestracją i weryfikacją konta, wystarczy wykonać jedną poprawną transakcję poprzez aplikacje mobilną. Możesz, przykładowo:

  • Kupić dowolną kryptowalutę z pomocą karty kredytowej lub debetowej;
  • Kupić dowolną kryptowalutę z pomocą przelewu bankowego, którym zasiliłeś swoje konto fiat;
  • Pamiętaj, że musisz kupić wybraną kryptowalutę, jedną z powyższych metod, aby otrzymać swój bonus w wysokości 50 USD. Możesz kupić np. 0.003 BTC lub 50 XRP, które możesz w każdej chwili sprzedać.

Aktualizacja 17.07.2019

Uwaga! Od 17.07.2019 11:50 UTC, Crypto.com dodało dodatkowy warunek jaki trzeba spełnić aby otrzymać bonus 50$. Nowy użytkownik, musi stakować co najmniej 1000 CRO w aplikacji. Innymi słowy musimy zarezerwować sobie minimalnie kartę „Ruby Steel” przy jednoczesnym zaznaczeniu „MCO Stake”. Osoby, które zarejestrowały się przed tym terminem, i jeszcze nie dokonały pierwszego zakupu kryptowalut, wciąż mogą skorzystać z bonusu 50$ na starych warunkach, czyli bez wymagań opisanych w tym punkcie.

Gratulacje! Spełniłeś wszystkie wymagania, aby otrzymać swój bonus 50 USD. Teraz wystarczy cierpliwie czekać aż dostępne na giełdach tokeny MCO, pojawią się na Twoim portfelu w aplikacji. Po wszystkim, możesz je od razu wypłacić lub sprzedać.

Kilka słów o Crypto.com

Za całą akcją stoi szwajcarska firma Monaco Technologies, powstała w czerwcu 2016 r. W lipcu 2018 r. zmieniono jej nazwę na Crypto.com Chain. Warto przypomnieć w tym momencie historię związaną z domeną Crypto.com. Należała ona bowiem wcześniej do Matta Blaze, wybitnego badacza kryptologii i profesora na Uniwersytecie Pensylwanii. Ostatecznie sprzedano ją właśnie Monaco za… 12 mln USD. Firma potraktowała to jako swoiste wyzwanie:

“Z uwagi na to, że domena, którą zakupiliśmy jest także reprezentatywna dla całej społeczności, nasze działania wiążą się z ogromną odpowiedzialnością. Dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć efekt warty [nowej] nazwy i zbudować infrastrukturę umożliwiającą rozwój ekosystemu, realizując obietnicę zdecentralizowanej przyszłości.”

Okazało się, że nie były to słowa rzucone na wiatr. Już jesienią zeszłego roku projekt rozpoczął dystrybucję karty płatniczej MCO Visa na terenie Singapuru. W planach jest oczywiście globalna ekspansja.

Firma zebrała fundusze na rozwój platformy poprzez sprzedaży tokenów MCO podczas ICO (ang. Initial Coin Offering), które trwało od 18 maja do 18 czerwca 2017 r. W tym modelu udało się zebrać aż 26,7 mln dolarów.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności